Bloke Teminatlı Kredi Kartı Veren Bankalar

Kredi notu arttırmanın en etkili yöntemlerinden bir tanesi de bloke teminatlı kredi kartı almak ve bu kart ile birtakım işlemler gerçekleştirmektir. Bankalardan bloke teminatlı kredi kartı almak ve bu kart ile kredi notunuzu yükseltmek çok basit ve etkili bir yöntemdir.Kredi danışmanlık şirketleri bu yöntemi ücretli olarak müşterileri ile paylaşırlar.

Bloke Teminatlı Kredi Kartı Veren Bankalar
19 Eylül 2019 - 14:24

Kredi notu arttırmanın en etkili yöntemlerinden bir tanesi de bloke teminatlı kredi kartı almak ve bu kart ile birtakım işlemler gerçekleştirmektir. Bankalardan bloke teminatlı kredi kartı almak ve bu kart ile kredi notunuzu yükseltmek çok basit ve etkili bir yöntemdir.Kredi danışmanlık şirketleri bu yöntemi ücretli olarak müşterileri ile paylaşırlar. Bu yazımızda biz sizlerle ücretsiz olarak bu yöntemi paylaşacağız fakat yöntemden yararlanabilmeniz için öncelikle hiçbir bankanın yasal takibinde olmamanız gerekiyor.Kredi notunuz ister sıfır olsun, ister sıfıra yakın, bu yöntem ile notunuzu arttırabilirsiniz. İlk yapmanız gereken iki bin lira kadar nakit para bulmak… Bu parayı bankaya teminat olarak vereceğiz.TEB Marifetli Kredi Kartı
Alacağımız kartın adı TEB Marifetli Kredi Kartı olacak. Bu nedenle en yakın TEB şubesine gitmeniz gerekiyor. Sabah erken saatlerde giderseniz başvurunuz aynı gün içerisinde yanıtlanır. Öğleden sonraya kalırsanız başvurunuz bir sonraki güne sarkar.
Bu hesabın temel işlevi vadeli hesap olmasıdır. Siz kredi kartınızı kullanırken verdiğiniz teminat kartınızda durur ve bu sayede hem teminatınızın faizini kullanabilirsiniz, hem de kredi notunuzu arttırabilirsiniz.  Faiz miktarını arttırmak için bankaya elli bin liraya kadar teminat verebilirsiniz.
Banka iki bin lira ile elli bin lira arasındaki miktarları kabul eder ve yasal takibiniz yoksa yüzde yüz bu kartı size verir.Bu kartı kullanırken yapacağınız kredi notu sorgulama işlemlerinde kredi notunuzun yavaş yavaş yükseldiğini göreceksiniz.

Teminatınızın Yüzde Doksanına Kadar Limit
Marifetli kredi kartındaki limit teminat miktarının yüzde yetmiş beşi ile yüzde doksanı arasında olabilmektedir.
Genellikle iki bin liralık alt limitte bin beş yüz lira kadar kredi kartı limitiniz bulunur.
Bu karttaki limitinizi kullanırken bir yandan da zaman zaman kredi notu öğrenme sorgusu yaptırmayı unutmayın… Çünkü çok etkili olan bu yöntem ile kredi notunuzu birkaç ayda yükseltebilirsiniz.
Ortalama üç ay sonra kredi notunuz çok ciddi bir artış gösterecektir. Bu artış bazen birkaç ayda kredi notunuzun kredi çekebileceğiniz seviyeye kadar gelmesini sağlayabilir.

Gundemvan.com/ Özel Haber

YORUMLAR

  • 0 Yorum