Black Desert Online Türkiye’ye Geliyor

Black Desert Online Türkiye’ye Geliyor

Dünya üzerinde son 2-3 yıldır son derece popüler bir şekilde oynanan Black Desert Online oyunu iki sene önce Türkiye’de yasaklanmıştı.

Editor: Van Haber
20 Eylül 2017 - 23:38

Dünya üzerinde son 2-3 yıldır son derece popüler bir şekilde oynanan Black Desert Online oyunu iki sene önce Türkiye’de yasaklanmıştı. Bu geçen iki süre içerisinde ise oyun adeta dünya geneline örümcek ağı gibi yayıldı ve hali hazırda toplam 7 milyondan fazla oyuncu sayısına ulaştı. Ayrıca 100’den fazla ülkede oynanan bu oyun ise önümüzdeki sene içerisinde Türkçe içerik ile Türkiye piyasasına da girmeye hazırlanıyor.

Aynı Anda Online Rekoru

Oyun dünya genelinde 8 milyona yaklaşan bir oyuncu potansiyeline sahip bununla birlikte oyuncuların aynı anda online olma durumu da bu oyun içerisinde son derece yüksek oranlara sahip. Öyle ki oyunun kurucularından olan bir yetkilinin ifadelerine göre aynı anda online olan oyuncu sayısının 110 bin kişiye ulaştığını ifade etti. Bu ise başlı başına bir rekor anlamına geliyor.

Oyunu oynayabilmek için çeşitli ücretli oyun paketleri bulunmakta. Sizler de bunlar arasından dilediğinizi seçerek önümüzdeki sene içerisinde bu oyunu oynama şansını yakalayabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Özalp çöp sorunundan kurtuluyor
Özalp çöp sorunundan kurtuluyor
Vanspor hazırlıklarına devam ediyor
Vanspor hazırlıklarına devam ediyor