Biz Neden Farklıyız

Biz Neden Farklıyız

Biz Neden Farklıyız
21 Ekim 2019 - 13:25

Biz Neden Farklıyız

  Endüstriyel zemin kaplama işinde faaliyet göstermekte olan firma her nevi otopark, mağaza, otomotiv, sağlık gıda gibi kollarda faaliyet gösteren işletmelere hizmet vermektedir. Doğru epoksi işletmeler açısında çok önem arz eder.   Zemin kaplanma işletmelerin temel faaliyet alanı olduğundan zemindeki bozukluk direkt her yönden işletmenin performansını da olumsuz etkileyeceğinden bu bilinç ile hareket eden firma müşterilerine iyi görünümlü, temiz, estetik, kalıcı, tozumaz zeminler hazırlamaktadır.   Zemin kusursuzluğu geçici değil daim olması gerekmektedir. Burada önemli olan kalıcılığın ve görünümün esas ve daimi olmasıdır.  

 Epoksi Neden Kusursuz Olmalıdır?

  Firma çok geniş bir müşteri potansiyeline sahiptir ve bu alanda Türkiye'nin en büyük kurumsal firmaları ile iş birliği yapmaktadır. Zemin uygulamasında geri dönüş olmadığından kusursuz olmak zorundadır. Teslim noktasında kabarma meydana geldiğinde tekrarı imkansızdır.   Bu nedenle aşırı dikkat ve her açıdan mükemmellik gerektirmektedir. Bu kusursuzluğu her daim yakalayan ve yılardır da başarı ile uygulayan firma portföyünün genişliği ve markası beraberinde ilkeleri ile birleştiğinde her açıdan en kaliteli ve mükemmel hizmeti vermektedir. Müşteri odaklılığına karine teşkil etmesi ve yüksek markası olan firma epoksi zemin kaplama fiyatlarını hep piyasanın altında tutmaktadır.   Bunda ilkesel ve müşteri odaklılığının katkısı büyüktür. Firma temel aldığı ve ilkeleri arasında öncelikli olan müşteri memnuniyetini uygun fiyatla ve en kaliteli şekilde yapılması kararına binaen epoksi zemin fiyatlarını da oldukça düşük tutmakta ve burada insan odaklılığını teyit etmektedir.  

 Neden Düşük Fiyat Politikası Uygulanmaktadır?

  Günümüzde sürekli artan bir trendde de yükselen işçilik ve malzemenin yüksek olmasına rağmen bu tavrından taviz vermeyen firma; sektörler açısından hayati önemdeki zeminlerin her açıdan benzersiz ve kaliteli olması için sürekli çalışmakta ve sektördeki değişikleri anında takip ederek kendisi yenilemektedir. Bu niteliklerini içerisinde barındırması ve marka bilincini epoksi fiyatlarına yansıtmamakta ve oldukça düşük tutmakta ve müşterilerinin bütçelerini sarsmamaya azami özen göstermektedir.  

 Firmanın Faaliyet Alanları Nelerdir?

  Firma portföy ve hizmet çıtası açısından uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermekte olup yılların tecrübesi ve birikimi ile kendisini her geçen gün yenilemiş; ve geliştirmiştir. Bu alanlardan; mortar zemin kaplama, epoksi coating, otopark tasarımı, Multilayer Zemin Kaplama, laminasyonlu, granit, şeffaf epoksi kaplama faaliyet alanlarından sadece bir kaçını oluşturmaktadır.   Epoksi konusunda tam bir marka ve uzman olan firma bu sektörle ilgili her türlü işinizde bir telefon kadar yakınınızdadır.    

YORUMLAR

  • 0 Yorum