Bilgisayarlı Ekspertiz

Bilgisayarlı Ekspertiz

İkinci el araç satış ilanlarında araçların olduklarından daha iyi gösterilebilmeleri için, doktordan, öğretmenden, memurdan, bayandan gibi beyanlara yer verilmektedir.

Editor: bazkriz
05 Ekim 2018 - 15:48 - Güncelleme: 05 Ekim 2018 - 16:12

İkinci el araç satış ilanlarında araçların olduklarından daha iyi gösterilebilmeleri için, doktordan, öğretmenden, memurdan, bayandan gibi beyanlara yer verilmektedir. sözlü olan hiç bir şey araçların gerçek durumlarını göstermez ve alıcının yanılmasına yol açar. Esenyurt oto ekspertiz servisimizde araçlarınızın tüm kontrolü bilgisayarlı sistemler ve çeşitli test cihazları ile yapılmaktadır. Beylikdüzü oto ekspertiz servisimiz ve diğer servislerimizin tamamında, tüm araç ekspertiz işleri, bilgisayar programlı test cihazları ve alanlarında deneyimli elemanlarınızı tarafından özenle yapılmaktadır.

 

 

 

Oto Ekspertiz

İkinci el araçlar kullanım süreleri boyunca çeşitli arızalar yapmış, kazalar geçirmiş olabilir. Tüm bunların tespit edilebilmesi için Avcılar oto ekspertiz servisimiz her araç modeli için özel hazırlanmış bilgisayar yazılımlarını kullanarak en doğru tespitleri yapmaktadır. Avcılar araç ekspertiz servisimizde, araçların, motor testleri, odb beyin testi, fren testi, süspansiyon testi, lastik testi, boya ve kaporta testi, alt düzen testi, değişen parça testi yapılarak, geçmiş dönemlerde oluşmuş arızalar ve oluşabilecek arızalar tespit edilmektedir. Tüm tespitler raporlanır.

 

Rapor Açıklama

İstanbul bölgesinde bulunan yirmi ekspertiz servisimizin tamamında, ekspertiz işlemleri bilgisayar programlı test cihazları ile yapılarak raporlanmaktadır. Hazırlanan rapor taraflara verildiği gibi taraflar, uzman ekiplerimiz tarafından detaylı olarak sözlü açıklamaları yapılmaktadır. Hazırlanan rapor aracın durumunu ve değerini belirlemede yardımcı olacaktır. avcilarotoeksper.com web internet sitemiz üzerinden veya iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak randevu alabilir ve işlemlerinizi daha hızlı yapabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı