Bgrfilo Yatırımlar ile Genişlemeye Devam Ediyor!

Bgrfilo Yatırımlar ile Genişlemeye Devam Ediyor!

Bgrfilo Yatırımlar ile Genişlemeye Devam Ediyor!
17 Nisan 2020 - 15:44

Filo kiralama kampanya kapsamında yatırımlar ile filonun genişlemeye devam ettiği görülüyor. En kısa sürede yüksek verimlilik ile sürecin tamamlanması için sorunsuz bir alt yapı oluşturulmuştur. hızlı ve sorunsuz bir araç kiralama sisteminin olması müşteri memnuniyetini de artırıyor. Bu alanda herhangi bir tecrübesi olmasa dahi kişilerin anında araç filolarına ve kiralama koşullarına göz atabileceği bir alt yapıya yer verilmiştir. 

Filo Büyüyor!

Filo kiralama şirketleri kapsamında Bgrfilo hali hazırda verimliliği ve niteliği ile göz doldurmaya devam ediyor. Filoda yer alan araçlar yapılan son yatırım hamleleri ile beraber %30 oranında artış göstermiştir. Bu şekilde kurumsal araç kiralama alanındaki en geniş skalalardan biri oluşturulmuştur. 

Araç Bakımlarına Devam Ediliyor!

Araç bakımları kapsamlı bir biçimde devam etmektedir. Özellikle verimliliğin yüksek bir seviyeye çıkması için kapsamlı bir alt yapı oluşturulmuştur. Siz de araç bakım adımlarının tamamlanmasından ve iç dış temizliğin hemen sonrasında araç teslim adımlarına tabi tutulacaksınız. Bu süreç büyük bir özenle tamamlanır. 

Ödeme Adımları 

Araçların kiralama sürecinin önemli bir kısmı da ödeme adımlarıdır. Ödeme adımlarının hem güvenilir hem de sorunsuz şekilde tamamlanması için kapsamlı bir alt yapı oluşturulmuştur. Finansal verilerin korunmasından anında filoların ödeme sonrası belirttiğinizi adrese yönlendirilmesine kadar harika bir sistem oluşturulmuştur. Ödeme adımları konusunda yapılan yorumlar sistem güvenliği hakkında ipucu veriyor!


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum