Bez Çanta

Editor: Van Haber
07 Aralık 2018 - 00:20

Bez Çanta, günümüzde en çok tercih edilen çanta türlerinden ayrıca birçok alanda kullanılabilen kullanışlı çanta modelidir. Büyük alışveriş merkezlerinde tercih edilen bez çanta bayanlar tarafından kullanılan çanta türüdür. Nedeni ise bez çantaların daha kullanışlı olmasıdır. Bu çanta modeli kese ve cotton çeşitleri olarak ve doğaya zarar vermeyen maddelerden oluşan hammaddedir. Bez çanta modellerinde değişik konsept ve türleri de olmakla birlikle en çok tercih edilen çanta modeli bez olan modellerdir. Diğer modeller ise kumaş, bez, kot türlerinden yapılan modellerdir.

Bez Çanta

Ham Bez Çanta, kumaştan imal edilen çanta modelidir. %100 ham kumaştan üretilen ham bez çantalar uygun fiyat ile firmamız tarafından satışa sunulmaktadır. İçerisinde ince kumaş kullanılması ile daha kullanışlı ve rahat olmasından dolayı birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Ham bez çanta modelinde renk seçenekleri oldukça çok olmasına rağmen baskı kalitesinin çok olması fazla renkli olmayanlardır. Firma olarak kumaştan ürettiğimiz bu çanta modellerini toptan olarak da satışını yapmaktadır. Sizlerde uygun fiyata firmanıza gerekli olan kumaş bez çantalardan istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz.

Ham Bez Çanta

Fuar çantaları, içerisine gerekli malzeme ve ürünlerin konulduğu, farklı şekil ve ebatlarda yapılmış genellikle fuarlara giderken yanımızda bulunması gerekli çanta modelleridir. Fuar çantaları kumaş maddesinden kullanışlı bir şekilde üretilmektedir. Fuar çantası, hafif ve kullanışlı olması sebebi tercih edilen çanta modelidir. Fuar çantaların kullanımına baktığımız zaman genelde kişisel gereksinimler için kullanıldığı görülmektedir.

Bez Kese

Çanta modelleri haricinde bez kese ise firmaların sipariş verdiği çantalar üzerine yapılan desenli şekilde dizayn edilmiş bezlerdir. Firmalar istedikleri şekil, renk ve desen konularında seçimlerini yaparak sipariş verebilirler. Uniway firması olarak istenilen renk ve desenlere firmanızı daha güzel şekilde yansıtacak bez kese imalatı ve satışı yapmaktayız.

Kaynak: Uniway Bez Çanta

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Milletvekili Gülaçar’dan Van Uçak Seferleri ile ilgili açıklama
Milletvekili Gülaçar’dan Van Uçak Seferleri ile ilgili...
Türk ve İran heyetleri arasında alt güvenlik toplantısı
Türk ve İran heyetleri arasında alt güvenlik toplantısı