Beylikdüzü Tabelacı

Beylikdüzü Tabelacı
20 Nisan 2019 - 01:28
Reklam

Beylikdüzü Tabelacı
Belirtici, tanıtıcı yazı ve işaretlerin olduğu levhalara tabela denir. Sektörel anlamda ise firmaların, kuruluşların, işletmelerin markalarını yansıtma kullandıkları araçlardır. Dijital baskı teknolojisindeki gelişmeler daha ucuza ve daha az maliyetli tabela üretimini olanaklı kılmaktadır. Fakat bu durum piyasada özgün içeriklerin azalmasına yol açmıştır. Artık özgün tabelalara sahip firmalar diğerlerinden ayrılmakta ve ön plana çıkmaktadır. beylikdüzü tabela firması olan elso reklam standart ölçüleri müşterilerine dayatmaz.
Proje aşamasına geçmeden önce işletmenizde veya başka bir alanda keşif işlemleri yapar. Hangi tür, hangi boyutlarda, hangi ışık sistemleri kullanılarak tabela yapılacağına uzman elemanlarımız keşif esnasında karar verir. Daha sonra ölçülendirme işlemleri yapılarak tabelanın boyutları belirlenir. 
Tasarım ve Projelendirme İşlemleri
Günümüzde tabela yazıların düz bir şekilde yazılıp asıldığı bir materyal değildir. Özgün bir içeriğe sahip tabelanın sanat eserinden farkı yoktur. beylikdüzü tabelacı denilince akla ilk gelen isimlerden olan elso reklam yaratıcı ekibiyle sizler için dikkat çekici ürünler ortaya koyar. Tasarım aşamasında ihtiyacınız olan tabela çeşidi belirlenir. Daha sonra tabelanızda yer almasını istediğiniz içerik belirlenir.
Gerisi başarılı bir beylikdüzü tabela firması olan elso reklamın yaratıcı ekibine kalmıştır. İşletmenizi en iyi yansıtan yazı stili ve renkler kullanılır. Eğer bir logoya sahip değilseniz size en uygun logo tasarımı da ekibimiz tarafından gerçekleştirilebilir. Tasarım sona erdikten sonra projelendirme başlar. En kaliteli malzemeler uzman işçilik ile birleştirilerek tabelanız hazır hale getirilir. 
Teslimat ve Montaj İşlemleri
Tabelanın tasarlanıp hazırlanması kadar montajı da uzmanlık isteyen bir iştir. beylikdüzü tabelacı olarak sektöre atılan elso reklam montaj işlerini de kendi elemanlarına yaptırır. Birçok firma ara elemanlar kullanarak montaj işlemlerine gerekli özeni göstermez. Sağlam ve güvenilir şekilde monte edilmeyen tabela maddi ve manevi bir hasara sebep olabilir.
Hazırlanan tabela hızlı ve güvenilir şekilde işletmenize getirilir ve uzman montaj ekibimiz tarafından önceden belirlenen yere monte edilir. Tabela önemli bir reklam aracıdır ve uygun şekilde kullanılırsa işletmeye büyüme yolunda çok faydası dokunur. Elso reklam gibi sektörde uzman kaliteli firmaları tercih etmeniz kaliteli hizmet almanızı sağlayacaktır.

http://elsoreklam.com/


YORUMLAR

  • 0 Yorum