Betgram Giriş

Betgram Giriş

Betgram Giriş
04 Aralık 2019 - 18:59
Reklam

BETGRAM CANLI CASİNO OYUNLARI
 
Rulet
 
Rulet oyununun Amerikan Ruleti ve Fransız ruleti olmak üzere iki farklı çeşidi bulunmaktadır. Otomatik rulet, VİP rulet, canlı rulet masaları ile masa açılış ücreti birbirinden farklı olan bir sürü seçenek bulunmaktadır. Oyuncuların masalar arası geçiş yapması ve istediği an masadan kalkması mümkündür.
 
Poker
 
Türk Pokeri başta olmak üzere birçok poker çeşidi bulunmaktadır. betgram sitesinin en popüler poker oyunu Teksas Holdem dir. Poker masaları canlı kurpiyerler eşliğinde farklı masa açılış fiyatları ile bulunmaktadır.
 
Baccarat
 
Betgram Casino oyunları arasında oldukça popülerdir. Bu oyunda kural ezberi yaparak, kısa sürede ustalaşılır. Bu sayede en kısa sürede en kolay usta bir oyuncu olmak her oyun severin isteyeceği bir şeydir. Bu nedenle de tercihlerini ustalaşmak için bu oyundan yana kullanan çok oyuncu bulunmaktadır. Canlı oyunlar bölümüne girince sizi anında karşılayacak ve içeriğinde birkaç farklı açılış fiyatlı masa bulunduran bir oyundur.
 
Blackjack
 
Stratejik olarak ilerleyen, oyunun kurallarının prensibinde sürekli sayı sayma ve hesap yapma olan bir oyundur. 21 sayısına ulaşılmaya çalışılmasından kaynaklı olarak, Türkçe adı ile 21 oyunu olarak da bilinmektedir. Türkiye’ de sıklıkla oynanan bir kağıt oyunu olarak karşımıza çıkar. Açılış fiyatı ve oynanama şekilleri farklı olan onlarca rulet masası betgram giriş sitesinde sizleri beklemektedir.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum