Betgram Giriş Adresi

Betgram para yatırma işlemlerinde kullanılan yöntemler Betgram para çekme işlemlerinde de kullanılabilmektedir.

Betgram Giriş Adresi

Betgram para yatırma işlemlerinde kullanılan yöntemler Betgram para çekme işlemlerinde de kullanılabilmektedir.

Betgram Giriş Adresi
04 Aralık 2019 - 19:03
Reklam


Betgram para yatırma işlemlerinde kullanılan yöntemler Betgram para çekme işlemlerinde de kullanılabilmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken konu para yatırma ve para çekme alanlarının site içinde birbirinden farklı kategorilerde yer almasıdır. Para çekme işlemi yapılabilmesi için siteye gerekli olan kimlik ve ikametgah bilgilerinin sunulmuş olması gerekmektedir.
 
Banka Hesabı
 
Betgram Banka hesabına para çekim talebi vermek için minimum 100 TL ve üzerinde para çekme isteği iletebilmesi mümkündür. 24 saat içerisinde çekim talepleri gerçekleşecektir. Ancak yüklü çekim taleplerinin 3 iş gününü bulma gibi zorunlulukları vardır.
 
Ön Ödemeli Kart Yöntemi
 
Roketbay, astropay, Otopay, Ecopayz ve Papara ön ödemeli kart yöntemi ile yüzde beş oranında komisyonun şirkete verilmesi ve akalan tutarın hesaba aktarılması mümkündür. Her baka ile çalışmaları bulunan şirket anında para yatırma özelliği ile bilinen farklı isimlerden oluşmaktadır. Hepsinin çalışma prensibi aynıdır.
 
QR Kod
 
Betgram giriş Bu yöntem Garanti Bankası, Finansbank, Akbank gibi Türkiye’ de bulunan büyük özel bankaların kullanmış olduğu kod ile para transferi sistemidir. Bu sistemden bahis sitesi için de yararlanılması mümkün olmaktadır.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum