Beştaş Yüzük Fiyatları

Beştaş Yüzük Fiyatları
27 Nisan 2020 - 13:50

Binlerce yıl önce oluşmaya başlayan değerler taşlar özel kesim teknikleri ile elde edilerek en unutulmaz günlerin mimarı olmaktadırlar. Masumiyetin rengi olan beyazın en özel hali pırlanta ve mavi rengin anlam bulduğu taş olan safirden yüzükler tasarlanmaktadır. Özellik ile beş tane taşın yan yana gelmesinden oluşan beştaş yüzükler hem ışıltısı hem de güzelliği ile adeta büyülemektedir. Doğum gününden evleneceğiniz güne kadar verebileceğiniz bir hediyedir. Özellik ile gelinlik ve beştaş yüzükler bir araya geldiklerinde adeta göz alıcı olmaktadır.
Beştaş yüzük modellerinde taşın çeşidine göre ve taşın büyüklüğüne göre çeşitler bulunmaktadır. Pırlanta olan yüzüklerde 0,2 karat ve 3,5 karat arasında çeşitli büyüklüklerdedir. Safir yüzükte ise 1,5 karattır. Beştaş yüzük fiyatları ise taşın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir.
Uygun Beş Taş Yüzük Fiyatları
Beştaş yüzük fiyatları başta taşa bağlı olmak üzere çeşitli faktörlere bağlıdır. Her bütçeye uygunda yüzük modelleri bulunmaktadır. Genellik ile 0,2 ile1 karat büyüklüğündeki pırlanta beştaşlar daha çok tercih edilmektedir. https://www.pirlantamerkezi.com/pirlanta-bestas-yuzukler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum