BERFUĞ KIRAN İMZALI ÜRÜNLER

Giyiminde kendini, hayallerini ve kişiliğini de sergilemekten korkmayan bir genç kadın hayal edin. Çok uzaklaşmanıza gerek yok herhalde.

BERFUĞ KIRAN İMZALI ÜRÜNLER
12 Şubat 2020 - 15:21

Giyiminde kendini, hayallerini ve kişiliğini de sergilemekten korkmayan bir genç kadın hayal edin. Çok uzaklaşmanıza gerek yok herhalde. Berfuğ Kıran aslında bunları çoktan layıkıyla başarmış ve başarılarını sürdürecek genç beyinlerden biri. Kendisini Influencer olarak tanımış olsam da son dönemde ismini konuşturduğu moda tasarım alanında da onu gururla takip ediyorum. Genç, dinamik ve çalışkan bir kadının başarı öyküsüne şahitlik etmek aslında özel bir ayrıcalık olsa gerek. Tasarımlarındaki güven, asil ve şık duruşun ardında Berfuğ Kıran imzası görmek moda sektörünün geleceğine olan inancımı da pekiştirdi. Özel tasarım elbiseler ile gerek televizyon dünyasında çeşitli dizilerde, gerekse konserlerde ünlü sanatçıların üzerinde onun imzasını taşıyan ürünler görmek bir genç kadın için gurur duyulası bir gelişme.

Kendi giyimimde de sıkça onun hayal gücünde vücut bulmuş kıyafetleri tercih ediyorum. Berfuğ Kıran tasarım şirketi ile rakiplerine büyük bir fark atan bu genç kadın aslında jenerasyonun ötesinde bir beceriye sahip. Elbette böylesine nitelikli ve becerikli olmak emek istiyor. Yaşının ötesinde bir deneyim ve beceri sahibi oluşunu tekstil sektöründe söz sahibi şirketlerdeki çeşitli departman görevlerine borçlu olsa gerek. Sadece tasarım değil üstelik. Hukuk alanında da geleceğin söz sahibi meslek insanlarından olacağı şimdiden elde ettiği başarılar ile belli. Kendisini, tasarım elbiselerini, başarılarını heyecan ve gururla takip ediyoruz. Koleksiyonları ve özel tasarımları incelemek için; https://www.berfugkiran.com/ web adresini ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum