Beni Arayan Kim

Tanımadığımız numaralardan gelen aramalar her zaman bizleri tedirgin etmiş, o numaranın kime ait olduğunu merak ettirmiştir. Arayan numaranın kim olduğunu bulmak için, internet sitelerinden hatta Google üzerinden sorgulama yapanımız bile vardır. Artık beni kim aradı diye düşünmemize engel olan bir internet sitesi var.

Beni Arayan Kim
21 Nisan 2019 - 18:33


Tanımadığımız numaralardan gelen aramalar her zaman bizleri tedirgin etmiş, o numaranın kime ait olduğunu merak ettirmiştir. Arayan numaranın kim olduğunu bulmak için, internet sitelerinden hatta Google üzerinden sorgulama yapanımız bile vardır. Artık beni kim aradı diye düşünmemize engel olan bir internet sitesi var. Bu site, telefonumuzu arayan numaranın kime ait olduğunu bulmamızı sağlıyor.

www.nerenintelefonu.com adresini tıkladığımızda karşımıza gelen ekrana telefonumuza gelen sahibini bilmediğimiz numarayı yazarak anında kimin telefonu olduğunu öğrenebiliyoruz. Son derece kısa sürede bilgi alabildiğimiz bu siteden hizmet almak için siteye üye olmamıza da gerek kalmıyor. Ayrıca site ücretsiz bir şekilde hizmet veriyor ve telefonumuza gelen arama veya çağrının sahibini bulmamızı sağlıyor.

Arayan Numaranın Sahibini Bulma

Sitede cep telefonumuza gelen telefon numarasının nerenin telefonu olduğunu arama butonuna basarak anında öğrenebiliyoruz. Sitede reklam, video veya farklı sitelere de yönlendirme gibi oyalayıcı içerikler de bulunmuyor. Site yalnızca numara sorgulama hizmeti veriyor.

Beni Arayan Telefon Sapığı Mı?

Sitenin alt kısmında kullanıcı yorumlarına yer veriliyor. Bu bölümde daha önce farklı telefon numaraları tarafından aranan kişilerin yorumları bulunuyor. Kişiler daha önce kendilerini arayıp rahatsız etmiş olan numaralar hakkında site üzerinde paylaşım yaparak, bu numaralarla ilgili yaşadıkları sorunları yazarak diğer kullanıcılara uyarılarda bulunuyor. Bu sayede kişiler kendilerini arayan numaranın bu paylaşımlarda bulunup bulunmadığına dair bilgi alabiliyor hatta engelleme yapabiliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum