Beinsports Van'a geldi, Akdamar'ı çekemeden gitti

Beinsports, Van’daki futbol atmosferini yansıtmak adına kentte çekimler gerçekleştirdi. Şehrin tarihi yerlerininin de tanıtıldığı programda sunucu, Akdamar Adası’na teknelerin yüksek fiyatları dolayısıyla geçemediklerini belirtti.

Beinsports Van'a geldi, Akdamar'ı çekemeden gitti
10 Ocak 2020 - 00:10

Türkiye’deki futbol müsabakalarının yayıncı kuruluşu olan Beinsports, 'Futbol'un Şehirleri' programı için Van’a geldi. Kentteki futbol heyecanının kameralara yansıtıldığı programda Van’ın tarihi yerleri de ekranlara taşındı.

Futbol’un Şehirleri Sunucusu Nazlı Canyurt’un programın bir bölümünde söylediği cümleler ise duyanları şaşkınlığa uğrattı. Gevaş’a gelen çekim ekibi, Akdamar Adası’na geçmek isteyince yüksek tekne fiyatlarıyla karşı karşıya geldi. Sunucu Canyurt, Akdamar Adası'na giden teknelerin yüksek fiyatlarından dolayı, adadan çekim yapamadıklarını milyonların izlediği ekrandan duyurdu. Nazlı Canyurt, programın başka bir bölümünde de Van Kalesi’nde Akdamar Adası ile aynı durumun söz konusu olduğu için çekim yapamadıklarını ifade etti.

Van’ın tanıtımına katkı sağlayacak bu program için Van’daki yetkililerin çekim ekibine ev sahipliği yapamaması, televizyon başında sunucunun serzenişlerini duyan Vanlılar’ı hayrete düşürdü.

Wanhaber


YORUMLAR

  • 0 Yorum