BAYAN DERİ CEKET KULLANIMI

BAYAN DERİ CEKET KULLANIMI

Editor: Van Haber
05 Ocak 2019 - 16:05

Kadınların kıyafete düşkünlüğü herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Aynı modelden farklı renklerde kıyafetlerin dolapta birden fazla yer alıyor olması kadınlara rahatsızlık vermenin aksine mutluluk verebilir. Günümüzde alışveriş sadece ihtiyaç için değil bazen kadınlar için terapi yöntemi olarak da kullanılmaktadır.

Her kadının dolabında düşük bütçeli ürünler olduğu gibi, deyimi yerindeyse paraya kıyarak yüksek meblağlar ödeyip aldıkları kıyafetler de yer almaktadır. Peki yüksek meblağlı bu ürünlere bir iki örnek vermek gerekirse nedir bu ürünler bir bakalım.

Örneğin; Hayvanseverler tarafından tepki görse de gerçek kürkten yapılmış kıyafetler ya da daha uygun fiyatlara alınabilen suni kürkten yapılan kıyafetler birçok kadının dolabını süslemektedir. Bunların yanı sıra kadınların vazgeçilmezi haline gelmiş bayan deri ceket tasarımlarında da sıklıkla tercih edildiği bilinmektedir.

Erkekler genellikle tek bir model ve renk ile yetinebilirken, kadınlar ise neredeyse kazandıkları paranın tamamına yakın miktarları kıyafete harcamaktan çekinmezler. Birçok kadının dolabında farklı renk ve modellerde bayan deri ceket yerini almış ve giydikleri her kıyafet ile farklı kombinler oluşturacak imkanları kendilerine oluşturmuşlardır.

Bayan deri ceket seçimlerinde çoğunlukla en kaliteli deriden üretilen ceketleri tercih etmektedirler fakat hoşlarına giden uygun fiyatlı ceketler ile karşılaşmaları halinde, kaliteli ürünlere nazaran kısa süre kullanacaklarını bilmelerine rağmen bunları da dolaplarına dahil edebilirler.

Firmalar erkekler için standart birkaç model deri ceket üretirken, kadınlar için çok farklı tasarımlar ortaya çıkarmaya çalışırlar. Çünkü bilinir ki kadınlar herşeyde olduğu gibi giyim konusunda oldukça seçiçi davranmaktadır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van Ekonomi Konseyinden ‘İstanbul Seçimleri’ açıklaması
Van Ekonomi Konseyinden ‘İstanbul Seçimleri’ açıklaması
Van Büyükşehir Belediyesinden çiftçilere destek
Van Büyükşehir Belediyesinden çiftçilere destek