Batak Oyununun Mobil Cihazlardaki En Eğlenceli Hali: Çanak Batak

Öğrenci yurtlarında, kahvelerde, arkadaş buluşmalarında keyifle oynanan, karşılıklı oynayacak takımların bir paket çekirdeğinden tatlısına, kutu kolasından ve yemek hesabını ödemeye kadar birçok iddiaya girdiği meşhur kart oyunu Batak’ı bilmeyenimiz yoktur.

Batak Oyununun Mobil Cihazlardaki En Eğlenceli Hali: Çanak Batak
06 Kasım 2019 - 16:42
Reklam

Öğrenci yurtlarında, kahvelerde, arkadaş buluşmalarında keyifle oynanan, karşılıklı oynayacak takımların bir paket çekirdeğinden tatlısına, kutu kolasından ve yemek hesabını ödemeye kadar birçok iddiaya girdiği meşhur kart oyunu Batak’ı bilmeyenimiz yoktur.
 
Türkiye’de Batak olarak bilinen, oynanış ve kuralları bazı bölgelerde farklılıklar gösteren oyun, ülkemizde yediden yetmişe pek çok kişi tarafından severek oynanıyor. Yurt dışında ise “Spades” adıyla biliniyor.


 
Matgame tarafından geliştirilen Çanak Batak ise hem ülkemizde hem de dünyada yaygın olarak o Türkiye’de oynanan haliyle Batak’ı daha heyecanlı ve eğlenceli bir hale getirerek mobil cihazlara taşıyor!
 
Evde en sevdiğiniz dizi reklam arasına girdiğinde, toplu taşıma araçlarında yolculuk ederken, arkadaşlarınızı beklerken ya da boş vakitlerinizde keyifli vakit geçirmek için online Batak oynayabileceğiniz Çanak Batak, görsel açıdangelişmiş grafiklere ve kullanıcı dostu bir arayüzle geliyor.
 
Masa başında eşe dosta, arkadaşlara karşı oynanan oyun deneyimini akıllı telefon ve tabletlere taşıyan oyununu; Koz Maça, İhale ve Eşli İhale olarak 3 farklı şekilde, giriş potuna göre belirlenmiş 12 farklı odada Batak oyna keyfini yaşayabilirsiniz. Dilerseniz, Özel Masa oluşturarak arkadaşlarınızla bir arada oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz.


 
Bir yandan oyundaki yeteneklerinizi gösterirken, diğer yanda yeni insanlarla konuşmak v arkadaş edinmek için sohbet özelliğinden yararlanabilirsiniz. Aynı masada birlikte oyun oynadığınız arkadaşlarınıza çeşitli hediyeler ve ikonlar göndererek onları gülümsetebilirsiniz.
 
“Hediyeni Al” özelliğiyle saatlik ve günlük fiş ödüllerini toplayıp, Çarkıfelek’i çevirerek büyük ödülü yakalama şansını yakalayabilir, haftalık ve aylık lider panolarında yerinizi alarak her gün büyüyen bu rekabete ortak olabilirsiniz.
 
Batak nasıl oynanır en iyi ben bilirim diyorsanız, şansınıza güveniyorsanız ve oyunda rakip tanımayacağınızı düşünüyorsanız her geçen gün hızla büyüyen topluluğumuza katılmaya davetlisiniz!


 
Çanak Batak’ı iOS uygulama mağazasından ya da Google Play Store’danücretsiz indirebilir, dilerseniz telefonunuzdan, dilerseniz tabletinizden ya da masaüstünden oynamaya ve rakiplerinize meydan okumaya başlayabilirsiniz!
 
Oyunu indirmeden masaüstü ya da dizüstü bilgisayarınızdan oynamak isterseniz Facebook üzerinden oynayabilirsiniz. Oyunu mobil cihazına indirdikten sonra ise misafir girişi yaparak, Facebook’la veya Google Play’le bağlanarak oynayabilirsiniz.
 
 
Matgame hakkında
 
Çanak Batak’ın yaratıcısı Matgame, çapraz platformlardaki oyun deneyimini görsellik ve oynanabilirlik açısından en üst düzeye çıkarmak için harekete geçti. Matgame, Android ve iOS platformları için mobil oyun geliştirmenin yanı sıra, kurumlara ya da kişilere özel oyun geliştirme projelerini de hayata geçiriyor.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum