Başkandan Mahalle Ve Esnaf Ziyareti

Başkandan Mahalle Ve Esnaf Ziyareti

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekilimiz Cemil Öztürk Şerefiye Mahallesi Ordu Caddesi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

Editor: Van Haber
14 Aralık 2017 - 15:09

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekilimiz Cemil Öztürk Şerefiye Mahallesi Ordu Caddesi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi. Öztürk ziyareti sırasında geçtiğimiz aylarda Ordu Caddesi’nde yapılan geçici refüj çalışması hakkında semt esnafıyla fikir alış verişinde bulundu. Ordu caddesine yapılan geçici refüj çalışması hakkında semt sakinlerinden ve esnafından olumu görüşler alınmasının yanı sıra, bazı eksiklik ve taleplerin de olduğunu vurgulayan Öztürk, 2018 Nisan ayında yapılacak ve caddeye son halini verecek proje öncesinde yapılan fikir alışverişinin kendileri açısından önemini belirtti.

Öztürk, belediyemizin tüm hizmetlerinde önceliğin, vatandaşın rahatı ve faydasında olduğuna vurgu yaparak, vatandaşlardan gelen yapıcı öneri ve görüşlere her zaman açık olduklarını söyledi. Semt sakinleri ve esnafı da, Başkan Vekilimizin ziyaretinden ve taleplerini bizzat kendisine iletebilmekten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Başkan Vekilimiz Cemil Öztürk Şerefiye Mahallesi Ordu Caddesi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi ve geçtiğimiz aylarda Ordu Caddesi’nde yapılan geçici refüj çalışması hakkında semt esnafıyla fikir alış verişinde bulundu. Öztürk, 2018 Nisan ayında yapılacak ve caddeye son halini verecek proje öncesinde yapılan fikir alışverişinin kendileri açısından önemini belirtirken, semt sakinleri ve esnafı da, ziyaretten ve taleplerini bizzat kendisine iletebilmekten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van'da 342 kilo eroin ele geçirildi
Van'da 342 kilo eroin ele geçirildi
Başkan Say, HUDER üyeleriyle bir araya geldi
Başkan Say, HUDER üyeleriyle bir araya geldi