Başkan Vekili Öztürk’ten Ziyaretler

Başkan Vekili Öztürk'ten Ziyaretler

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk, İpekyolu Jandarma Komutanı Binbaşı Hacı Mehmet Demir ve İpekyolu Milli Eğitim Müdürü Şükrullah Yavuzer ile birlikte merkeze 11 km uzaklıktaki Kavuncu ve yine merkeze 15 km uzaklıktaki Değirmen mahallelerine ziyarette bulundu.

Editor: Van Haber
19 Ocak 2019 - 21:41

BAŞKAN VEKİLİ ÖZTÜRK KIRSAL MAHALLELERE ZİYARETLERDE BULUNDU

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk, İpekyolu Jandarma Komutanı Binbaşı Hacı Mehmet Demir ve İpekyolu Milli Eğitim Müdürü Şükrullah Yavuzer ile birlikte merkeze 11 km uzaklıktaki Kavuncu ve yine merkeze 15 km uzaklıktaki Değirmen mahallelerine ziyarette bulundu. Ziyaretlerde, belediye hizmetlerini yerinde inceleyen ve ihtiyaçlar hakkında bilgilendirilen Öztürk, vatandaşlarla da sohbet ederek taleplerini dinledi, çözümleri için yetkililere gerekli talimatları verdi. Beraberindeki protokol ile her iki mahalledeki okulları da ziyaret eden İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk çocuklarla sohbet ederek beğeni ve yaş gruplarına göre hediyeler verdi.

Ayrıca Başkan V. Öztürk ve beraberindeki protokol Kavuncu Mahallesi'ndeki Sultan Yekpa Kuran Kursu'na da bir ziyarette bulunarak kursiyer ve eğitimcileri ile görüştü. Şartlar ne olursa olsun uzakları yakın etmeyi amaç edinen İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk, kırsal mahallelerimize ulaşmaya devam edecektir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı