Başkan Takva'dan Van bürokrasisine çarpıcı eleştiri!

Van Ticaret ve Sanayi Odası Başknı Necdet Takva, Van bürokrasisiyle ilgili çarpıcı eleştirilerde bulundu. Takva, şehri yönetenlere ulaşılabilirlik çağrısında bulundu.

Başkan Takva'dan Van bürokrasisine çarpıcı eleştiri!
19 Ocak 2020 - 00:20
Reklam

Van ile ilgili sorunların her platformda üzerine giden Van Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necdet Takva, bu sefer de kent bürokrasisine yönelik eleştirilerde bulundu. Takva, Van'ın sorunları ile ilgili şehri yönetenlere sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan seslenerek "Ulaşılabilir olun" çağrısında bulunarak Van halkının ancak bu şekilde mutlu olabileceğini dile getirdi.

"BİZDE YETKİ YOK, SORUMLULUK YOK"

Başkan Takva, her gün onlarca ihtiyaç sahibini dinlediklerini belirtti ve çözüm için yetki sahiplerini aradıklarını dile getirdi. Kendilerinde ilgili sorunlar için yetki ve sorumluluk bulunmadığını ifade eden Takva, sorunların çözümünün ulaşılabilir olmaktan geçtiğini belirtti.

"ÖNCE KENDİNİZİ SONRA TEMSİL ETTİĞİNİZ KURUMLARI YAPILANDIRIN" 

Başkan Necdet Takva, şehir bürokrasisine çağrıda bulunarak; "Önce kendinizi sonra da temsil ettiğiniz kurumları yeniden yapılandırın. Bu hepimizin hayatını kolaylaştırır. Ricamız, kolaylaştırın, zorlaştırmayın. Biz de hal-hatır için arayalım!" dedi.

İşte Van Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necdet Takva'nın Twitter üzerinden yaptığı o açıklama: 


YORUMLAR

  • 0 Yorum