Başkan Öztürk Çalışmaları Yerinde İnceledi

Başkan Öztürk Çalışmaları Yerinde İnceledi

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk, iki ayrı mahalleye gerçekleştirdiği ziyaretlerde, belediyemizce yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi aldı.

Editor: Van Haber
22 Eylül 2018 - 20:57

BAŞKAN V. CEMİL ÖZTÜRK ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELİYOR

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk, iki ayrı mahalleye gerçekleştirdiği ziyaretlerde, belediyemizce yapılan çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi aldı. Başkan V. Öztürk ilk ziyaretini Bostaniçi TOKİ sakinlerinin yıllardır sorunu olan 1.5 km uzunluğundaki Huzur Caddesi'ni işgal eden 40 ahır ve 750 m uzunluğundaki duvarları yıkılarak genişletilen yola gerçekleştirdi. Ardından merkeze uzaklığı 11 km olan Kıratlı Mahallesi'ne geçen Başkan V. Cemil Öztürk burada da yaptığı incelemelerde ekiplerimiz tarafından 5 bin metrekare kilit taşı uygulanan işlemler hakkında ayrıntılı bilgi aldı.

Her iki mahalledeki incelemelerin ardından vatandaşlarla sohbet eden Öztürk, ihtiyaç ve talepleri dinleyerek, çocuklara yaş gruplarına ve ilgi alanlarına göre çeşitli hediyeler verdi. Başkan V. Cemil Öztürk, Belediyemiz'in vatandaşların hayat standardını yükseltmek ve kolaylaştırmak adına yer, zaman, uzaklık tanımaksızın yaptığı çalışmalarına yenilerini ekleyerek aralıksız devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı