Başkan Aslan Esnaflarla Buluştu

Esnaf ziyaretlerine hız kesmeden devam eden İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan, sokak incelemeleri yaparak esnaflarla buluşmaya devam ediyor.

Başkan Aslan Esnaflarla Buluştu
12 Şubat 2020 - 02:38

BAŞKAN VEKİLİ SİNAN ASLAN YÜZBAŞIOĞLU SOKAĞI’NDAKİ ESNAFLARLA BULUŞTU

Esnaf ziyaretlerine hız kesmeden devam eden İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan, sokak incelemeleri yaparak esnaflarla buluşmaya devam ediyor.Bahçıvan Mahallesi, Yüzbaşıoğlu Sokak’taki esnaflarla bir araya gelen Başkan Vekili Aslan talep ve istekleri yerinde dinledi.

Esnaflardan gelen talep ve düşünceleri önemsediklerini, çalışmaların bu kapsamda daha verimli olacağını vurgulayan Başkan Vekili,  “Maraş Caddesi ile Cumhuriyet Caddesi’nin kesiştiği bu sokakta, birebir sizlerle buluşarak sizin fikirlerinizi, önerilerinizi dinlemeye geldik. Sizin fikirlerinize göre burayı şekillendirelim. Buranın sahipleri sizlersiniz. Bir eser bırakıp bir iş yapacaksak birlikte yapalım. Burayı tekrardan hep birlikte nasıl canlandırabiliriz, sokağı modern bir kent havasına nasıl getirebiliriz bunun üzerinde düşünelim. İpekyolu Belediyesi olarak en büyük önceliklerimizden biri sokakların iyileştirilmesidir. Çünkü sizlerin burada işleri iyi olunca bir işçi yerine iki işçi çalıştırmaya başlayacaksınız bu da hem sosyal hem de ekonomik olarak ilçemize katma değer katacak. En önemli görevlerimizden sorumluluklarımızdan birisi de siz işverenleri destekleyerek ekmek verenlerin yanında olmaktır. Hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.

Başkan Vekili Sinan Aslan, daha sonra esnaflardan gelen talep ve öneriler doğrultusunda, yapılması planlanan çalışmalarla ilgili birim müdürlerine talimatlar verdi. Yüzbaşıoğlu Sokağı esnafı ise Kaymakam ve Başkan Vekili Sinan Aslan’ın esnafı önemseyip birebir ilgilenmesinden dolayı memnun olduklarını dile getirerek teşekkürlerini sundular.

YORUMLAR

  • 0 Yorum