Barkod Etiketi – Dega Basım Etiketi Sanayi

Barkod Etiketi – Dega Basım Etiketi Sanayi

Editor: Van Haber
06 Aralık 2018 - 23:43

Barkod Etiketi, kısaca satışı yapılan veya alınan ürünlerin fiyatının kayıtlı olduğu sistem sayesinde kullanılmasını sağlayan sisteme verilen ismin adına denmektedir. Barkod etiketi ise bu sistem sayesinde ürünlerin üzerine rulo şeklinde hazırlanmış olan küçük kâğıt parçalarına verilen etiket türleridir. Barkod etiketlerinin kullanım alanları oldukça yoğun olmakla birlikte yasal olarak ürünlerin üzerine yapıştırılması yasa gereği zorunlu hale getirilmiştir.

Barkod Etiketi

Pos Rulosu ve barkod etiketi Ankara, alanında kendisini göstermiş olan firmamız her türlü barkod etiket türlerinde müşterilerine yardımcı olmaktadır. Bu etiketler arasında renkli barkod etiketi olarak da istediğiniz renk ve ebatta etiketler ile müşterilere de hizmet vermekteyiz. Ayrıca a4 barkod etiketi olarak da a4 kâğıt ebat ve boyutlarında olan barkod satışını firmamızın ürün yelpazesinde sizlere sunmaktayız. A4 şeklinde olan etiketlerin kullanım alanları ağırlıkları büyük olan ürünlerin üzerinde, çuval, büyük paketlerin üzerinde kullanımı uygundur.

Pos Rulosu

Ribon ve Termal barkod etiketi, kâğıt üzerine termal olan maddenin konulması ile oluşan etiketlere verilen isimdir. Bu termal madde ışık ve ısıya dayanıklı olan ve kağıt üzerinde kendi başına kararma özelliğine sahip bir maddedir. Bu etiket türünün kullanıldığı alanlara baktığımız zaman kuru gıdalar da ve tekstilde kullanılmakla beraber hızlı tüketilen ürünlerde de kullanılmaktadır. Barkot etiket boyutları 10 mm genişlikten 320 mm genişliğe,10 mm den 320 mm uzunluğa kadar çıkan boyutlara sahiptir.

Dega Basım Etiket Sanayi

Dega Basım, Barkod etiketi online satış, barkod etiketlerinin internet üzerinden satışının yapıldığı oldukça çok firma olmakla birlikte satışının yapıldığı siteler mevcuttur. Bu barkodlar arasında genişliği ve uzunlukları olan hazır barkod etiketleri de kullanılış ve seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Barkod etiketleri arasında ebatları uygun olan etiket türü barkod etiketi 10x10, uzunluğu ve genişliği 10 mm barkod etiket türüdür.

Kaynak: Dega Basım Etiket Sanayi

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı