Bantsız Saç Protezi Kullanabilirsiniz

Bantsız Saç Protezi Kullanabilirsiniz

18 Eylül 2019 - 18:39

Bantsız Saç Protezi Kullanabilirsiniz

Saç protezi, günümüzde kellik sorunuyla karşı karşıya kalanların en çok tercih ettiği yöntemlerden birisi. Hiçbir şekilde cerrahi müdahale gerektirmeyen bu sistem sayesinde, saçınızın uzunluğuna karar verebilirsiniz. Çok kısa süreli işlemlerde acı hissetme gibi bir durum söz konusu değildir.

Çok Kısa Sürede İşlem Tamamlanıyor

Saç protezi en fazla 2 saat içerisinde uygulanan bir işlemdir. Hem kadın hem de erkekler için yapılabilir. Bir kısıtlaması yoktur. Saçın rengi, tipi, uzunluğu, şekli size bırakılmıştır. Ölçü alma, yerleştirme ve şekillendirme olmak üzere üç farklı aşaması vardır. Tüm bu süreç içerisinde ameliyat olarak bilinen bir cerrahi uygulama olmadığından, hiçbir ağrı ya da sızı hissetmezsiniz.

Bant Uygulaması Yok

No Tape, protez saç uygulamasında kullanılan en yeni ve modern yöntem olarak dikkat çekmekte. Artık bant olarak bilinen ve kafa derisine yapıştırılan bir ürün söz konusu değil. Bunun yerini özel bir sıvı aldı. Likitten yapılan sıvı sayesinde kafanızın daha rahat edeceğini söylemek gerekiyor.

Çok Sayıda Ünlünün İlk Tercihi

Protez saç kullanan ünlüler kervanına artık her gün bir yenisi daha ekleniyor. Ünlü pop sanatçısı Mustafa Ceceli, bu tercihi yapanlardan birisi. Bunun yanı sıra Nuri Alço da protez saçlarıyla çok mutlu. Ayrıca Sinan Özen, Reha Yeprem, Coşkun Sabah da bu yönteme saçlarına kavuşan isimleri arasında yer almakta.

YORUMLAR

  • 0 Yorum