Bahçesaray Kaymakamı'ndan Mahalle Ziyaretleri

Güneyyamaç Mahallalesinde incelemelerde bulunan Kaymakam ÖZCAN halkın sorun ve sıkıntılarını dinleyerek taleplerini aldı.

Bahçesaray Kaymakamı'ndan Mahalle Ziyaretleri
06 Mart 2018 - 13:58

Güneyyamaç Mahallalesinde incelemelerde bulunan Kaymakam ÖZCAN halkın sorun ve sıkıntılarını dinleyerek taleplerini aldı.Kaymakam ÖZCAN, "Amacımız ilçemize bağlı bütün mahalleleri gezmek, zamanla vatandaşların tüm sorun ve ihtiyaçlarını gidererek devletin elinin ulaşmadığı tek bir vatandaş dahi bırakmamaktır. Ramazan ayına yaklaştığımız bugünlerde istedik ki vatandaşlarımızın bir ihtiyacı var mı, sorun sıkıntıları var mı yerinde görmek istedik.

Bizler kurum amirleri ile birlikte sık sık vatandaşlarımızı ziyaret ederek, sohbet ortamında sorun ve sıkıntılarını dinleyerek çözmeye çalışacağız. İlçemize bağlı kurum amirlerimiz her zaman sizlerin yanında olacak ve sorunlarınızı çözmeye çalışacaktır.Ayrıca belediyecilik anlamında gerekli tüm hizmeti yapmak için her zaman hazırız. Sık sık bu tür ziyaretlerimizi yapmaya çalışacağız.Kaymakam Özcan dolaştığı tüm mahallelerde çocuklara çikolata dağıtarak, onlarla uzun uzun sohbet etti.Bahçesarayın yöresel ekmeği olan Kuyu Tandırında ekmek yaptı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum