Avukat Zeki Demir, Arayın ve Danışmanlık Hizmetinden Yararlanın

Avukat Zeki Demir, Arayın ve Danışmanlık Hizmetinden Yararlanın

Avukat Zeki Demir, Arayın ve Danışmanlık Hizmetinden Yararlanın
16 Mayıs 2018 - 14:16

Güvenilir Hukukçularla Çözüm Bulacağınız Büronuz

Marmara Üniversite Hukuk Fakültesinden 1999 senesinde mezun ola Avukat Zeki Demir, özellikle şirket, ticaret ve iş hukuku anlamında uzman bir destek vermektedir. Büro bünyesinde üst düzey akademisyen ve kendi dalının benzersiz hukukçularını da bulundurmaktadır. Kurumsal firmaların her türlü hukuki ve yasal sürecini güvenle teslim edeceği opsiyon olmaktadır.

Hukuka Değer Katan Çalışma ve Yayınlar

İşinde der türlü kriteri bilen ve nasıl bir harita izlenmesi gerektiğini tespit eden Avukat Zeki Demir, hazırladığı yayınlarla da uzman olduğu kategoriler de ayrıcalığını göstermektedir. Şirketlerin çıkar ve menfaatlerini yasal zemin üzerinde korumalarını başardığını da yeri gelmişken söylemek isteriz.

Arayın ve Danışmanlık Hizmetinden Yararlanın

Olası problemleriniz ve beklediğini düşündüğünüz hukuksal sıkıntılarınızı artık Avukat Zeki Demir ve ekibiyle geride bırakabilirsiniz. Hafta için mesai saatleri içerisinde irtibata geçmeniz halinde danışmanlık hizmeti randevularınızı alabilirsiniz. İstanbul ve tüm ülke çapında her türlü bireysel ya da kurumsal iş problemlerinizi gidermek üzere adım atabilirsiniz. Arayın ve hemen farkı görenlerden olun.

inkedin https://www.linkedin.com/in/zeki-demir-a13036b7

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum