Atatürk Baskılı Tişörtler

Atatürk Baskılı Tişörtler

Editor: kadir
02 Ocak 2019 - 09:47 - Güncelleme: 02 Ocak 2019 - 18:55

Gündelik hayatta sıklıkla kullandığımız kurtarıcıkıyafetlerden biri de baskılı tişörtlerdir. Özellikle yaz aylarında çok fazlatercih edilir. İnce dokulu kumaştan yapılıyor olması,  tercih edilebilirliğindeki en önemli faktörtürdür.Baskılı tişörtler yumuşak ve teri emen pamuksu yapısıyla  ferahlatıcıdır. Baskılı tişörtler hava geçiren kumaşlardan elde edilir. Erkek veyakadın için ayrı ayrı yapılan bu ürünlerin envai çeşidini bulmak artık çokkolay. Tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden biri görselliğidir. Kişikendi ilgileri ve hobileri doğrultusunda istediği baskıyı tişörtündekullanabilir. Yaş skalası 6 ila 50’ye kadar varan geniş kitlelerce tercihedilebilen bir üründür. Bu durum da baskılı tişörtü daha da anlamlı ve önemlikılmaktadır. Geniş bir yaş kitlesine hitap etmesiyle orantılı olarak hemgörsellik hem de kalite ön plana çıkmaktadır.  Baskılı tişört alırken insanlar rengine,kumaşına, dokusuna, esnekliğine  dikkatetmektedir. Basılan içerikler yaş faktörü göz önüne alınarak tasarlanmalıdır.Bu sebeple üreticilerin gündemi takip etmesi ve güncel gelişmelerle yakındanilgili olması gerekmektedir.  Rağbetgörmesi bu kriterleler ile doğru orantılıdır.

Milli bayramlarımızın önemi ülkemiz için oldukçabüyüktür.  19 Mayıs Gençlik ve SporBayramı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk bayramı, 30 Ağustos Zafer Bayramı,29 Ekim Cumhuriyet Bayramı. Bu gibi günlerde özellikle eğitim ortamlarımızda,kutlamalarda büyük bir coşku ile  Atatürkbaskılı tişörtler çok sayıda tercih edilir. Öğrencilerimiz bu  Atatürk baskılı tişörtleri gurur ilegöğüslerinde taşırlar. Anlamca özel olan bu günler  baskılı tişörtlerle daha bir anlam kazanır.

 

Baskılı tişörtler de dikkat edilmesi gereken bir diğerhususta baskıların uzun süre kalıcı olmasıdır. Kullanılan renkler ve basılanfotoğrafa uygun olup, yıkamalara dayanaklı olmalıdır. Yıkama da problem çıkaranbir baskılı tişört, tere de dayanıksız olacağından kullanım kalitesinidüşürebilir. Rahatlıkla ulaşabileceğimiz bu ürünün yegane değişmez unsuru kalitesidir.Özellikle Atatürk baskılı tişört olacağından çok daha fazla özengösterilmelidir. Özel anlamlar taşıyan bu baskılı tişörtlerin uzun sürekullanılabilmesi istenir. Üreticilerin de bu doğrultuda hareket etmesi gerekir.Anlamı büyük olan bu baskılı tişörtler de tüketicilerin talep ve şikayetleridetaylı bir değerlendirmeden geçmelidir. 

Devamı ve daha fazla baskılı tişört modelleri için www.tshigo.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı