Aşk Büyüsü Kime Yaptırılır?

Aşk Büyüsü Kime Yaptırılır?

Editor: Van Haber
09 Aralık 2018 - 00:58

Aşk birçok insan tarafından ‘büyü gibi, sihir gibi’ bir duygu olarak tanımlanabilir. Ama aradıkları aşkı bulamayan ya da âşık oldukları kişiden karşılık göremeyen kişilerin gerçek bir büyü uygulamasına yani ‘aşk büyüsü’ne ihtiyaçları olabilir.

Aşk büyüsünün yanı sıra bağlama büyüsü, papaz büyüsü gibi isimlerle bilinen büyüleri yapan kişiler son zamanların moda terimiyle ‘medyum’ olarak isimlendiriliyorlar. Yani aşk büyüsü yaptırmak istediğinizde ya da başka sorunlarınız için diğer büyülerden birini yaptırmak istediğinizde, medyum olarak nitelendirilen kişilerden yardım almanız gerekiyor.

Hangi Medyum?

Günümüzün Türkiye’sinde büyülere ve dolayısıyla medyumlara ihtiyacı olan çok sayıda kişi bulunduğunu görmek şaşırtıcı değil. Teknolojik gelişmeler ve ekonomik gelişmeler, insan ilişkilerinin şeklini değiştiriyor ve ilişkileri zorlaştırıyor. Dolayısıyla sorunlarını diğer yollarla çözmek isteyen kişiler arasında hedeflerine ulaşamayan çok sayıda kişi, büyülerden ve medyumlardan medet umuyor.

Genellikle som çare olarak başvurulan büyüler, insanlık tarihi boyunca sık sık karşımıza çıkan uygulamalar olarak görünüyorlar. Büyülere inanmayan kişilerin sayısı oldukça fazla olsa da, insanlık tarihinin ve bilinmeyen olaylara karşı duyulan şüphelerin etkisiyle büyülere inanan kişilerin sayısının da bir hayli fazla olduğu gözlemleniyor. Peki, büyüleri yaptırmak için kime başvurmak gerekir?

İnternet ortamları hemen her konuda olduğu gibi medyum aradığınızda da en kolay şekilde bulabileceğiniz platformlar olarak görünüyorlar. Buradaki sorun, ‘medyum’ şeklinde arama yaptığınızda ekranınıza gelen seçeneklerin fazlalığından kaynaklanıyor. Bu seçenekler arasından doğru kişiye ulaşmak içinse spiritüalist etik anlayışına ve spiritüalist geleneklere bakmak gerekiyor.

Bu gelenek ve etik anlayışı, medyumların yeterli bilgi, görgü ve yeteneğe sahip olan, seanslarını çıkar sağlamaktan ziyade insanlara yardım etmek amacıyla düzenleyen, sorumluluklarını ve görevlerini bilen insanlar olması gerektiğini söylüyor. Bu özelliklere sahip olan bir medyum aradığımızda ise; kendisinden yardım olan birçok kişiye faydalı olan ve en yetenekli medyumlardan birisi olarak kabul edilen Medyum Saddam Ali (medyumsaddamali.com) ismine ulaşıyoruz. Medyumun kendi web sitesinde hayatı ve yaptığı uygulamalar konularındaki ayrıntılı bilgiler; aşk büyüsü ve diğer büyüler konusunda yardım alabileceğiniz doğru kişi olduğunu gösteriyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van'da 5 İlçe'nin Belediye Meclis Üyeleri listesi belli oldu
Van'da 5 İlçe'nin Belediye Meclis Üyeleri listesi belli oldu
HDP Van Belediye Meclis Üyesi adayları belli oldu
HDP Van Belediye Meclis Üyesi adayları belli oldu