Asfalt ve Yalıtımın Lider Adresi

Asfalt ve Yalıtımın Lider Adresi

40 yıldan fazla yalıtım, asfalt ve yol sektöründe kaliteli hizmeti ile faaliyetlerini sürdüren www.enfalt.com.tr sitemiz, sektörde birçok yeniliğe ve gelişime yön vermiş durumdadır.

Editor: vadi
23 Eylül 2018 - 12:58 - Güncelleme: 23 Eylül 2018 - 22:20

 

40 yıldan fazla yalıtım, asfalt ve yol sektöründe kaliteli hizmeti ile faaliyetlerini sürdüren www.enfalt.com.tr sitemiz, sektörde birçok yeniliğe ve gelişime yön vermiş durumdadır. Firmamızın sahip olduğu asfalt üretim plentleri, hazır beton santrali, kırma ve eleme tesisleri, emülsiyon üretim plentleri, polimer modifiye bitüm tesisi, asfalt derz dolgu tesisi ve yalıtım ürünleri üretim tesisi ile sektörde ihtiyaç duyulabilecek tüm faaliyetleri yapabilmekteyiz.

 

Özellikle asfaltlardaki çatlak ve yarıkların onarımında kullandığımız çatlak derz dolgu maddeleri sayesinde, çok uygun fiyata uzun süreli kullanım imkanı sunmaktayız. Su yalıtımında kullandığımız anyonik emülgatör ürünleri ile % 100'e yakın başarılı sonuçlar almaktayız.

Firmamızın Yol ve Asfalt Ürünleri

Firmamızın yol ve asfalt ürünleri arasında; asfaltta oluşan çatlakları kapatmak için kullanılan asfalt derz dolguları (sıcak ve soğuk uygulama), kaplama ve yapıştırma gibi çok fazla kullanım alanı bulunan asfalt emülsiyonları (katyonik ve non iyonik), asfalt kimyasalları (soyulmayı önleyici ve ılık asfalt karışım katkıları gibi), polimer modifiye bitüm (polifalt) ve enfalt fibrocel selülozik elyaf (taş mastik asfalt uygulamalar için) bulunmaktadır.

Firmamızın Yalıtım Ürünleri

 

Firmamızın yalıtım ürünleri ise; su yalıtımı için astar olarak kullanılan bitüm esaslı yalıtım ürünleri (anyonik bitüm emülsiyonu ve Xylene içerikli bitüm solüsyonu), derz uygulamalarında kullanılan poliüretan esaslı yalıtım ürünleri (derz dolgusu ve derz dolgu astarı) ve yalıtım kimyasalları olarak sıralanabilir. Firma olarak ayrıca müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak da ürün üretimi yapmaktayız.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gülaçar’dan Seçim Çalışması
Gülaçar’dan Seçim Çalışması
Van'da 2018 yılında ölümler azaldı mı?
Van'da 2018 yılında ölümler azaldı mı?