Araç Kontrolünde Doğru Bilgilere Ulaşın

Araç Kontrolünde Doğru Bilgilere Ulaşın

Oto satıcılarının ikinci el araç satışlarındaki uyguladıkları yöntem dış görünüşlerini güzelleştirerek araçlara albeni kazandırmalarıdır.

Editor: bazkriz
06 Ekim 2018 - 12:39 - Güncelleme: 06 Ekim 2018 - 13:05

Oto satıcılarının ikinci el araç satışlarındaki uyguladıkları yöntem dış görünüşlerini güzelleştirerek araçlara albeni kazandırmalarıdır. Ancak ikinci el araçlarda asıl araştırılması gereken konu, motor performansı, darbe alıp almadığı ve boyasının olup olmadığıdır. Araç alırken bütün bu konuların detaylı araştırılması için oto ekspertiz hizmeti alınması gerekir. İstanbul ilinde 20 şubemiz ile hizmet vermekte iken Bahçelievler oto ekspertiz şubemizi de hizmete açtık. Müşterilerimizin bizlere kolay ulaşımını sağladığımız tüm şubelerimize bahcelievlerotoeksper.com adresimizden ulaşarak, hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

 

Motor, Fren, Balata Kontrolleri

Ekspertiz merkezimizde, araç muayene ve kontrol işlemleri en ince ayrıntılarına kadar yapılmaktadır. Motor, fren ve balata gibi kontroller, Bahçelievler oto ekspertiz firmamızın tecrübeli ustaları tarafından incelenmekte ve inceleme sonuçlarına göre raporlar düzenlenmektedir. Firmamızda araç kontrolleri kaliteli test cihazları tarafından, müşteri memnuniyeti prensibi ile yapılmakta, aracın iç ve dış detayları full olarak yapılmaktadır.

 

Sürüş, Performans Ve Beyün Kontrolleri

İkinci el aracın dış aksan kontrolleri, boyalı olup olmadığı, daha önce kazaya karışıp karışmadığı, değişen parçası bulunup bulunmadığı gibi tüm detayları Bahçelievler araç ekspertiz firmamızın kaliteli personellerinden, yazılı ve sözlü olarak öğrenebilirsiniz. Firmamız, araç muayene işlemlerinde garantili test cihazları kullanmaktadır. Full araç kontrollerinde, aracın kusur ve noksanları belgeli ve ekspertiz raporlu olarak Yenibosna oto ekspertiz firması personelleri tarafından müşterilerimize sunulmaktadır. İkinci el araç alımında yanlış karar vermemek için 20 adet şubesi bulunan ekspertiz firmamızla iletişim kurunuz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HDP Van'da Aday Göstereceği Adayları Açıkladı
HDP Van'da Aday Göstereceği Adayları Açıkladı
Van Ferit Melen Havalimanı Personel Alımı Yapacak
Van Ferit Melen Havalimanı Personel Alımı Yapacak