Araç Eksperi Nedir

Araç Eksperi Nedir

Binek araçlar, ticari araçlar ve lüks araçların satım işleminden önce detaylı olarak muayene edilmesi ve incelenmesi işlemine oto eksper denir.

Editor: bazkriz
06 Ekim 2018 - 17:15 - Güncelleme: 06 Ekim 2018 - 18:47

Binek araçlar, ticari araçlar ve lüks araçların satım işleminden önce detaylı olarak muayene edilmesi ve incelenmesi işlemine oto eksper denir. Üsküdar oto ekspertiz firmamızda her türlü araçların eksper işlemleri yapılır ve gerekli rapor müşterilerimize sunulur. Araçların motor performansları ve tüm parçalarının işlevselliği kontrol edilir.

 

Neden ekspertiz yapılır?

Araç alımında sorun yaşamamak ve istenmeyen durumların oluşmasını engellemek için mutlaka güvenilir bir yerde eksper işlemlerinin yapılması gerekir. Altunizade oto ekspertiz müşteri güveni doğrultusunda hizmet veren her bütçeye uygun bir firmadır. Alacağınız aracı noter işlemlerinden önce Üsküdar araç ekspertiz firmamıza getirerek gerekli testlere tabi tutabilirsiniz. Aracın her bölümü ve parçası farklı ustalar ve teknik elemanlar tarafından incelenir ve teste tabi tutulur.

 

Hangi cihazlar ile ekspertiz yapılır

Firmamızda kullanılan her türlü ekipman son teknoloji ile donatılmış modern cihazlardır. Motor test ve fren cihazları, boya test cihazları, arıza test cihazları gibi cihazlarla inceleme yapılır ve rapor sunulur. Araç ekspertiz işlemi aynı zamanda bir ön muayene gibidir. Aracın genel durumu, motor ve kaporta durumu hakkında detaylı bilgi almak mümkündür. Bunun içinde güvenilir bir yerde modern ekipmanlar ile ekspertiz işlemi yapan bir yer olması gerekir. Firmamız müşterilerine bu garantiyi vererek hizmet vermektedir. Oto ekspertiz işlemi ciddi bir iştir. Otoekspertizuskudar.com sitemizi ziyaret ederek fiyatlarımız ve verdiğimiz hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van Ekonomi Konseyinden ‘İstanbul Seçimleri’ açıklaması
Van Ekonomi Konseyinden ‘İstanbul Seçimleri’ açıklaması
Van Büyükşehir Belediyesinden çiftçilere destek
Van Büyükşehir Belediyesinden çiftçilere destek