APK İndirmek İçin Ne Yapmalıyım?

APK indir gibi birçok program var ve teknolojiyi kullanıcı dostu bulsakta bulmasakta ister istemez ihtiyaçlardan ötürü kullanmak zorunda kalıyoruz. 

APK İndirmek İçin Ne Yapmalıyım?

APK indir gibi birçok program var ve teknolojiyi kullanıcı dostu bulsakta bulmasakta ister istemez ihtiyaçlardan ötürü kullanmak zorunda kalıyoruz. 

APK İndirmek İçin Ne Yapmalıyım?
22 Mart 2019 - 01:11

APK indir gibi birçok program var ve teknolojiyi kullanıcı dostu bulsakta bulmasakta ister istemez ihtiyaçlardan ötürü kullanmak zorunda kalıyoruz.  Peki, akıllı cihazlarınıza uygulama indirmek ne kadar güvenlidir!

Öncelikle APK indirmeden nereden dosyayı yüklemeniz gerektiğine dair iyi bir araştırma yapın.  Birçok internet sitesinde APK uygulamaları hakkında indirmeniz için davet var. Çağımız bilgi ve teknoloji çağı ve bilgi hırsızlığı ya da cihazınıza zarar verebilecek kötü amaçlı yazılımlardan cihazınızı korumak için dikkatli olun ve güvenli bir site araştırın. 

Cihazınız APK İndirmeyi onaylıyor mu?

Eğer hangi siteden indireceğinize karar verdiyseniz sistem sizi  adım adım yönlendirecektir; Dosyayı masaüstüne indirdikten sonra, telefonunuza kurmadan cihazda dışarıdan indirdiğiniz uygulamaları kabul ediyor mu öğrenmeniz gerekiyor.  Zaten indirirken de size bu uyarıyı verecek, bu bilgi sizi telaşlanmadan uygulamayı indirmeye devam etmenizi sağlayacaktır. 

Telefonunuzun Google Plat Store dışındaki kaynaklardan uygulama yükleyebilmesi için;  menüde bazı işlemler yaparak izin vermeniz gerekiyor.  Apk indirmek kolay!  Ondan sonrası biraz zaman alan işlemler silsilesi gibi görünüyor.  Sırasıyla;

  • Menü
  • Ayarlar
  • Güvenlik seçeneği ve bilinmeyen kaynaklar seçeneğini işaretleyin. 

APK dosyasını bilgisayarınıza indirdiniz mi?   Şimdi Android cihazınızı bilgisayara bağlayın.  İstediğiniz dosyanın içine kopyalayın.  Aslında bilgisayarınıza kopyalamaktan farklı bir işlem yok.  Kolaylıkla yapabilirsiniz. 

Herhangi bir akıllı cihaz kullanıcısının APK indir uygulamasını indirmesi güç görünmüyor. Bundan önce yüklediğiniz programlardan farkı cihazınızın yetki izni ile ilgili ancak bunu menüde birkaç değişiklik yaparak aşabiliyorsunuz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum