Antalya Havalimanı transfer firması

Antalya Havalimanı transfer firması

Editor: Harun Antepli
18 Haziran 2018 - 13:30 - Güncelleme: 18 Haziran 2018 - 23:04

Antalya'nın Kumluca ilçesi Akdeniz'e en yakın ilçeleri arasında yer alırken aynı zamanda bu konumu onu turistlerin ilgi odağı haline getirmektedir. Özellikle yabancı turistlerin yaz aylarında tercih ettikleri Kumluca, bu dönemde aşırı bir yoğunlukla karşı karşıya kalmaktadır. İnsanların aynı dönemde aynı yere geliyor olmasından dolayı ulaşım noktasında da bazı sorunların yaşanması söz konusu olabilmektedir.

Özellikle Antalya Havaalanı Transferi konusunda yaşanan sorunların önüne geçmek adına çalışmalar hızlı bir şekilde devam etmektedir. AntalyaTransfer firmaları içerisinde ne geniş araç filosuna sahip olan ve yılların vermiş olduğu deneyimi son model lüks araçlarla destekleyen Bravo Transfer, ağırladığı misafirlerine büyük olanakları da beraberinde getirmektedir. Kumluca bölgesinin konumundan dolayı bölgede çok sayıda beş yıldızlı otelin bulunması ve gelen turistlerin bu otellere gitmek istemesinden dolayı bölgede bir ulaşım sıkıntısı zaman zaman yaşanabilmektedir. Bu soruna ise Bravo Transfer kesin ve kolay bir çözüm bularak insanlara rahat bir şekilde ulaşım alma imkanı sunuyor.

Firma bünyesinde bulundurduğu geniş araç filosu sayesinde kişi sayısı ya da grup sayısı fark etmeksizin kesintisiz hizmet sunmaktadır. Antalya Havalimanı transfer firması olarak özellikle kullanılan araçların konfor ve rahatlık bakımından oldukça rahat araçlar olmasına özen göstererek ulaşım esnasında herhangi bir sorunla karşı karşıya kalınmasının da önüne geçmiş olmaktadırlar. Araçların konforlu ve lüks olmasının yanından çalışanların da deneyimli ve tecrübeli olmalarına özen gösteren firma tüm işçi alımlarında belirli değerlendirme aşamalarını uyguluyor ve en uygun adayı seçerek misafirlerine hizmet etmesi amacıyla görevlendiriyor.

Havaalanı hizmetinden faydalanmak isteyen kişilerin en uygun fiyat politikasıyla en kaliteli hizmete sahip olmaları artık mümkün görünüyor. Antalya havaalanından Kumluca bölgesine ulaşmak isteyen misafirlerimizi ortalama 2 saatlik bir kara yolculuğu beklemektedir. Araç temin edilirken kişi sayısına göre hareket edilmektedir. 1 ile 3 kişi için özel araç fiyatı 190 TL, 1 ile 6 kişi için özel araç fiyatı 280 TL, 1 ile 6 kişi için özel VİP araç fiyatı 290 TL, 1 ile 13 kişi için özel araç fiyatı 350 TL olarak belirlenmiştir.

 

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı