Ankara Petek Temizliği

Ankara Petek Temizliği

Petek temizliği, kombi tesisatının verimli çalışması için zorunlu bir hale gelmiştir.

Editor: Van Haber
12 Eylül 2018 - 17:39 - Güncelleme: 09 Ekim 2018 - 00:47

Petek temizliği, kombi tesisatının verimli çalışması için zorunlu bir hale gelmiştir. Pas ve kireç sebebi ile tıkanan petek ve tesisattan yeterli sıcak su devir daimi olmadığı içi zamanla peteklerin altı ısınmıyor olduğunu göreceksiniz. Petek tesisat temizliği her iki yılda bir temizlenmesi gereken rutin bir uygulamadır. Petek tesisat temizleme uygulaması kombinin de zorlanmamasını sağlayacak ve olası arızalanmalarından kombinizi koruyacaktır.

Petek temizliği yapılan tesisatta verimli sıcak su dolanımı olduğundan ve tesisat içerisinde ki suyun daha çabuk ısınması sebebi ile doğal gaz faturasında da %30 varan bir tasarruf sağlanmaktadır.

KİMYASALLI PETEK TEMİZLİĞİ

 

Kimyasallı Petek Temizliği, özel petek temizleme kimyasalı ile yapılmaktadır. Petek temizleme kimyasalı makine ile bütün petek tesisatına tek noktadan bağlantı yapılarak dolanımı sağlanmaktadır. Kimyasalın ulaşmış olduğu petek ve tesisat pas ve kireçleri çözülerek temizlenmiş duruma gelmekte ve tesisatta bulunan tıkanıklıklar açılmaktadır. Temizlenmiş olan tesisatta sıcak su eşit şekilde ve kolayca dolaşa bildiğinden dolayı daha düşük dereceler de daha iyi ısınmanızı sağlayacaktır. Ankara Petek Temizliği servisi olarak ambalajlı ve etiketli, güvenilir ürünler kullanmaktayız.

 

MAKİNE İLE PETEK TEMİZLEME

 

Petek temizliği eskiye nazaran artık çok daha kolay ve makine ile yapılan daha etkili bir sistem halin gelmiştir. Petek temizleme makinesi, tesisatın uygun bir noktasından sisteme bağlanarak tek noktadan odalarda ki petekler sökülmeden temizleme işlemi yapılmaktadır. Peteklerin altına çöken ve zamanla sertleşen pislik ve kireçleri kimyasal ile yumuşatıp makine ile dışarı atılması sağlanmaktadır. Petek yıkama makinesi sisteme uygun üretilmiştir ve kombi tesisatına hiç bir zararı yoktur.

 

MURAT TESİSAT / ANKARA PETEK TEMİZLEME / 0 539 666 42 48

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı