Ankara Epoksi Zemin Kaplama

Reçine esaslı bir zemin kaplama sistemi olan epoksi günümüzde pek çok alanda kullanılıyor.

Ankara Epoksi Zemin Kaplama
22 Aralık 2019 - 14:12

Reçine esaslı bir zemin kaplama sistemi olan epoksi günümüzde pek çok alanda kullanılıyor. Ankara epoksi zemin kaplama sisteminin en fazla kullanıldığı iller arsında bulunuyor. Genelde bu sistem sanayi alanlarında kullanılıyor. Fakat son dönemlerde 3d epoksi zemin kaplama Ankara ve farklı illerde ev ve dekorasyon alanında kullanılmaya başlandı.

Ankara-Epoksi-Zemin-Kaplama
Ferah ve Hijyen Sağlıyor
Epoksi zemin kaplama pek çok avantajı bir arada sunuyor. Fakat sistem için ilk akla gelen özellik ferah ve hijyeni oluyor. Hatta beğenilen bir tablonun ya da fotoğrafın zemine uygulanabilmesi sistemi oldukça çekici hale getiriyor. Pek çok kişi tarafından ise epoksi zemin kaplama ücretleri merak ediliyor.
https://www.3depoksi.com/ankara-epoksi-zemin-kaplama


Epoksi Zemin Kaplama Ücretleri
Son dönemin gözde sistemleri arasında yer alan epoksi zemin kaplama ücretleri değişiklik gösteriyor. Genel olarak kullanıcı isteği ile birlikte şekillenen epoksi zemin kaplama ücretleri sistemin uygulanacağı alana göre de değişiklik gösteriyor. Sistem otopark zemini için kullanılacağı zaman 3 mm kaplama kalınlığı ile 20- 25 Euro maliyette bulunuyor. Bu fiyat 1 metrekare alan için veriliyor. Bölge olarak Ankara epoksi zemin kaplama için yapılan tercihte de aynı fiyatlar geçerli oluyor. Şeffaf epoksi zemin kaplama için yine 3 mm kalınlıkta fiyatlar 17- 20 Euro arasında değişiyor. Aynı şekilde 3d epoksi zemin kaplama Ankara için fiyatlar yaklaşık olarak bu seviyede yer alıyor. Desen olarak portakal kabuğu deseni için epoksi zemin kaplama ücretleri 9 ile 12 Euro arasında bulunuyor. Epoksi ücretleri arasında boya ve astar maliyetleri de ayrı bir kalem oluşturuyor.  Kalitede epoksi fiyatları açısından önemli bir etkide bulunuyor. Ankara epoksi zemin kaplama için ortalama fiyatlar 36 lira ile 100 lira arasında değişiyor. Fakat ihtiyaçlara ve metrekareye göre bu fiyatlarda artış yaşanıyor. Daha dayanıklı malzemeler kullanılarak yapılan 3d epoksi zemin kaplama Ankara için fiyatlar değişiklik gösteriyor. Uzun süreli kullanım için kaliteli sistemden ödün vermemek gerekiyor. Doğru malzeme seçimi ile uygulana epoksi zemin uzun ömürlü kullanım sunuyor. Profesyonel şekilde uygulanacak olan epoksi zemin için endişe duyulmaması sağlanıyor.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum