Android Nedir?

Android Nedir?
07 Nisan 2020 - 01:03

 

Android teknoloji çağında en çok tercih edilen tercih edilen işletim sistemidir. İlk Android işletim sistemi 23 Eylül 2003 yılında piyasaya sürülmüştür. Günümüzde birçok alanda Android kullanılmaktadır. Akıllı ev teknolojisi kontrolü, Android TV televizyonlar bazı durumlarda internet bağlantısı yavaşlığından sinyal yok uyarısı alabilirsiniz bunu çözümlerini bulabilirsiniz. Şimdi sizlere Android en son sürümü olan Android 11 tanıtalım. Pek çok uygulama Android ile kullanılmaktadır. Örneğin instagram. İnstagramda engelleme ile ilgili sorun yaşıyorsanız İnstagram karşılıklı engel kaldırma sayfasında çözümü bulabilirsiniz.

Android 11 5G Teknolojisi

 
Dünya çapında daha fazla kullanıcıya daha yüksek hızlar getiriyor. Mobil kullanıcılara genişletebilir veya özel olarak 5G ile tasarlanmış yeni deneyimler sunabilirsiniz.

Android 11 Yeni Ekran Teknolojisi

 
İğne deliği ve şelale ekranları sayesinde iki yeni ekran güncellemesi sunuyor. Uygulamalarınızda mevcut ekran kesme AP’lerinizi kullanarak iğne deliği ekranlarını ve şelale ekranlarını kullanabilirsiniz.
 

Android 11 İnsanlar ve sohbetler

 
Android 11’de geliştiricilerine iletişim kurmak için özel görüşme bölümü oluşturarak sohbet imkanı sunuyor. Bildirimleri yanıtlarken resim ekleme, emoji, hareketli resim kullanarak gerçek zamanlı iletişim kurabilirsiniz.

Android 11 Gizlilik ve güvenlik Politikası

 
Gizlilik her zaman Android ‘in merkezinde yer almıştır ve her yıl kullanıcıları güvende tutmak ve kontrolü artırmak için daha çok mesai harcamışlardır. En katı güvenlik politikası sahip uygulama tik tok uygulamasıdır.Tik tok hesabınıza erişemiyorsanız Tik tok şifremi unuttum sayfasından yardım alabilirsiniz.
Daha fazlası için Andronova Türkiye’nin teknoloji portalin da bulabilirsiniz.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum