Amana Servisi

Editor: Van Haber
30 Nisan 2019 - 14:59

Buzdolabları, klima gibi ürünlerle ülkemizde az tanınmakla birlikte, dünya genelinde en çok bilinen ve en prestijli markalardan biri olan Amana, özellikle buzdolabı konusunda çok yüksek tasarım mühendisliği ve teknolojiye sahiptir. İlk derin dondurucu, ilk çift kapılı buzdolabı, ilk no frost teknolojisi gibi birçok keşfi bulunan markanın, günümüzde dünya yaşam standartlarına çok büyük katkıları bulunuyor. Yüksek malzeme kalitesine sahip olmasına rağmen, çok çeşitli dış etkilere bağlı olarak çeşitli sorunlar oluşturabilen amana ürünleri, satış sonrasında sunduğu teknik destek hizmetleri konusunda da çok kaliteli ve nitelikli bir hizmet yaklaşımına sahip. Amana servisi olarak hizmet sunan firmamız, markanın kendisine özel teknolojisiyle ilgili geniş bilgi birikimi ve deneyime sahip teknik personellere sahiptir.

Sunulan tüm hizmetlerinde tüketici memnuniyetini en üst düzeyde karşılamayı hedefleyen kuruluşumuz, Amana’ nın marka imajı ve ilkeleri doğrultusunda yapılanmıştır. Yüksek kalite ve işlevsellik sunan Amana ürünlerinin, kendisine özel bir tasarım mühendisliği ve aynı zamanda da teknoloji mühendisliği bulunuyor. Amana servisi hizmetlerimizi, markanın prestiji ve ilkelerine paralel bir şekilde yapılandırdığımız hizmet yaklaşımımız, kişiye özel çözümler oluşturma konusunda da üstün bir başarıya sahip olmamızı sağlıyor.

Dünya genelinde çok büyük ilgi ve saygı gören marklardan biri olan Amana, günümüzde kullandığımız buzdolaplarında kullanılmakta olan tüm teknolojilerde yüksek katkı sahibidir. Bu sebeple çok yüksek malzeme ve tasarım kalitesine sahip olan Amana ürünleri, aynı zamanda tamamen kendisine özel teknik ve teknolojik özelliklere sahiptir. Bu durum özellikle teknik servis, bakım ve onarım işlemleri sırasında, markanın bu özel mühendisliği ile ilgili bilgisi olmayan kişilerin müdahalelerinin, çok daha karmaşık sorunlar oluşturmasına sebep olabilir. Bu alanda sunduğumuz nitelikli hizmetlerimizden, çağrı merkezimize ulaşarak, süratle yararlanabilirsiniz.

https://istbeyazesyaservis.com/

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gürpınar’da Kilitli Parke Taşı Çalışmaları Başladı
Gürpınar’da Kilitli Parke Taşı Çalışmaları Başladı
AK Parti Futbol Turnuvası final maçıyla sona erdi
AK Parti Futbol Turnuvası final maçıyla sona erdi