Alışverişte Tek Nokta - Mygardirop

Alışverişte Tek Nokta - Mygardirop

Alışverişte Tek Nokta - Mygardirop

Editor: ajans
25 Ekim 2018 - 13:44 - Güncelleme: 25 Ekim 2018 - 13:49

            Online alışveriş, günümüzde en çok tercih edilen satın alma türlerinden biridir. Hayatın her alanında yer alan internet ile birçok yeni alışveriş sitesi var olduğu gibi mevut mağazalarda internet üzerinden satış yapmaya başlamıştır. Hedef kitlenin bu sürecini kolaylaştırmayı amaçlayan mygardirop, online alışveriş sitelerini tek bir çatı altında toplamış ve moda arama motoru olarak hizmet veren bir sitedir. Hedef kitle, bu siteyi kullanarak elbise modelleri aratması ile karşısına birçok siteye ait modeller çıkmaktadır.

 

 

 

            Aynı zamanda indirimler ve yeni ürünlere ulaşmak için kolaylık sağlayan site, hiçbir üyelik işlemi gerektirmeksizin hizmet sunmaktadır. Elbise arayan bir kişi karşısına çıkan modellerden birine tıkladığında ürünün ait olduğu siteye yönlendirilir. Ayrıca elbiseler yönlendirilme sayesinde kendi ait olduğu site üzerinden satılır ve ödeme markaya gerçekleştirilir.

 

 

 

            Sipariş verilen ürün ile bir bağlantısı olmayan moda arama motoru, sadece ürünün hangi siteye ait olduğu bilgisini sunar ve hemen al butonu sayesinde yönlendirme işlemini gerçekleştirir. Ödemeyi siteye değil, sipariş verilen markaya yapar ve kargonuzu teslim alırsınız. Yüzlerce çeşidin bir arada bulunduğu sitede kadın ve erkek giyimine dair bütün ürünlere ulaşabilirsiniz.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı