Alanında Medikal Hizmetin Öncüsü: Medikal Gross

Alanında Medikal Hizmetin Öncüsü: Medikal Gross

Aile hekimlerinin yanı sıra veterinerlerin ihtiyaçları olan ürünlerin de satıldığı sitede çok geniş bir ürün yelpazesi vardır.

Editor: bazkriz
20 Nisan 2019 - 08:51 - Güncelleme: 20 Nisan 2019 - 14:14

2009 yılında kurulmuş olan internetten aile hekimliği malzemeleri ve veteriner malzemeleri satan site, kurulduğu günden bu yana sektöründe öncü konumundadır. İşlerini severek yapan şirket, ihtiyaç duyulan her türlü ürünü tedarik etmekte ve kargoya vermektedir. Yaptıkları e-ticaret alanında daha da başarılı olmak için sürekli araştıran ve yenilikleri takip eden site yönetimi, müşteri memnuniyetine çok önem verdiğini her fırsatta belirtmektedir.

 

Aile Hekimi İçin Tıbbi Ürünler

 

Müşteri memnuniyetinin sağlanması için tek gerekçenin kaliteli ürün ve hizmet olduğunun farkında olan işletme, Türkiye’nin her yerine ürün gönderimi sağlamakta ve müşterilerini mutlu etmeye odaklanmaktadır. İhtiyaç duyulabilecek her türlü ürünün satıldığı sitede, aile hekimi malzemeleri adı altında geniş bir kategori vardır. Toplumun en küçük birimi olarak kabul edilen aile ve onlara atanan ve iyileştirmekle yükümlü olan doktorların ihtiyacı olan tıbbi sarf malzemeleri, tıbbi cihazlar ve demirbaş malzemelerinin satışlarını siteleri üzerinden gerçekleştirmektedir.

 

Veteriner Malzemeleri

 

Aile hekimlerinin yanı sıra veterinerlerin ihtiyaçları olan ürünlerin de satıldığı sitede çok geniş bir ürün yelpazesi vardır. Medikalgross, her ihtiyaç duyulan ürünün sitede bulunduruyor ve bu sayede de müşterilerin en çok tercih ettiği site haline gelmiştir. Büyük baş hayvandan evcil hayvanlara kadar her veterinerin ihtiyaç duyacağı ürünleri sitelerinde derlemişler ve kategoriler halinde müşterilerinin ilgisine ve satın alımına sunmuşlardır.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gürpınar’da Kilitli Parke Taşı Çalışmaları Başladı
Gürpınar’da Kilitli Parke Taşı Çalışmaları Başladı
AK Parti Futbol Turnuvası final maçıyla sona erdi
AK Parti Futbol Turnuvası final maçıyla sona erdi