Akciğer Detoksu Nedir? Nasıl Yapılır?

Akciğer Detoksu Nedir? Nasıl Yapılır?

Akciğer detoksu, sigara veya alkol kullanan bireylerin akciğerlerini temizlemek için uyguladığı bir yöntemdir. Bu yöntemle birlikte akciğerlerde toplanan zehir ve toksinler kolay bir şekilde atılır. Çok fazla sigara ve alkol kullananlar, koah hastaları, akciğer kanseri riski bulunanların akciğer detoksunu akciğer temizleme şurubu ile yapmaları oldukça kolay.

Editor: tufan
21 Şubat 2019 - 12:42 - Güncelleme: 21 Şubat 2019 - 15:17

 

 

Nedir Bu Akciğer Detoksu?

Kısaca kirli hava, sigara ve alkol kullanımı, çevre koşullarına bağlı olarak kişinin akciğerlerindeki dokuların zarar görmesi sonrasında oluşan hasarları gidermek için yapılan yönteme akciğer detoksu denilmektedir. Bu yöntemi sadece rahatsızlığı olanların uygulamasına gerek yoktur. İsteyen herkes uygulayabilir. Ancak koah hastaları ve akciğer kanseri bulunan kişilerin rahat nefes alabilmek ve akciğerlerindeki katranı temizlemek için kesinlikle bu yöntemi uygulamaları gerekmektedir.

Akciğer Detoksu Nasıl Yapılır?

Akciğer detoksu, genellikle sigara detoksu olarak da anılmaktadır. Sigara detoksunu da uygulamaya geçmeden önce kişilerin sigarayı bırakması gerekmektedir. Gerçekten ciddi bir probleminiz bulunuyorsa sigarayı bırakarak en büyük problemi çözmüş olabilirsiniz. Ancak eğer sigarayı bırakmak istemiyor veya bırakamıyorsanız korkmayın, sizin için de bir önerimiz var akcigersurubu.net adresinden akciğer şurubu satın alarak sigarayı bırakmadan sigaranın etkilerinden kurtulabilirsiniz.

Akciğer şurubu, içerisinde tamamen bitkisel besinlerin ve minerallerin bulunduğu bir şuruptur. Tüketildiği andan itibaren etkilerini göstermeye başlar ve direkt olarak akciğerdeki toksinleri atmaya başlar. Bir kaşık akciğer temizleme şurubu yaklaşık olarak 1 paket sigaranın zararını siler atar. İçerisinde barındırdığı yeşil çilekten dolayı yeşil çilek detoksu olarak da anılmaktadır. Akciğer temizleme şurubu, kullanılmaya başlandığı ilk bir hafta boyunca size balgam attırır. Bu dönemde çok fazla öksürebilirsiniz, bu konuda bir korku duymanıza gerek yoktur, çünkü öksürük yoluyla akciğer mukuslarını temizleyerek atıyorsunuz.

Bunun dışında aktarlardan alabileceğiniz zencefil, nane, meyan kökü gibi baharatlar ve bitkilerle kendiniz de karışım yapabilirsiniz. Özellikle yoğurt ve bal karışımının akciğerleri temizlediği söylenmekte. Yoğurt bal karışımına ilaveten yukarıda saydığımız baharatları ekleyebilir ve kendi akciğer detoksu kürünüzü oluşturabilirsiniz. Eğer aktar aktar dolaşmak ve yorulmak istemiyorsanız akciğer şurubu alarak akciğer detoksuna hemen başlayabilirsiniz. Ürünü veya tarifi kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışmayı da unutmayınız. Bunlar her ne kadar bitkisel olsalar da içerisinde barındırdığı herhangi bir maddeye karşı alerjiniz varsa sağlık konusunda problemlere yol açabilir. Bu nedenle bu tarz şeyleri tüketmeden önce tedbirli davranmaya özen göstermenizi tavsiye ederiz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Özalp çöp sorunundan kurtuluyor
Özalp çöp sorunundan kurtuluyor
Vanspor hazırlıklarına devam ediyor
Vanspor hazırlıklarına devam ediyor