Akaryakıt devi Van’da istasyon açtı

Akaryakıt devi Van'da istasyon açtı

Van’da son zamanlarda sağlanan huzur ve güvenle birlikte büyük firmaların da kentte yatırım yapmaya başlaması dikkatlerden kaçmadı.

Editor: Van Haber
06 Haziran 2017 - 00:43

Akaryakıt devi olan BP A.Ş.'nin Van'da yeni ve modern petrol istasyonu açması, kentin huzur ve güven ortamına kavuşmasından kaynaklandığı belirtildi. Van'ın büyükşehir olması ve en güvenirli şehirler arasında yer almasından ötürü BP A.Ş.'nin modern bir akaryakıt istasyonu açması büyük takdir kazandı. BP A.Ş. bünyesinde Edremit yolu üzerinde kurulan BP Elzem Akaryakıt İstasyonu hakkında bilgiler aktaran yetkililer; "Uzun bir aradan sonra BP A.Ş. bünyesinde ilimizde akaryakıt istasyonunun açılması oldukça memnuniyet verici bir durum. Bilindiği üzere BP A.Ş. her yere akaryakıt istasyonu açmadığı gibi, çok iyi araştırma yapmadan akaryakıt istasyonun açılmasına izin vermeyen kurumsal bir firma. Uzun zamandan beri BP A.Ş. ile görüşmeler sağlıyorduk. Taleplerimizi dikkate alan BP A.Ş., çok ayrıntılı araştırmalardan sonra akaryakıt istasyonu açmamıza müsaade verdi. Tabi hemen kolay olmadı. Yapılan her şey BP A.Ş.'nin formatına uygun olması gerekir.

En ince ayrıntısına kadar her şey büyük bir titizlikle inceleniyor. Akaryakıt istasyonun içerisinde bulunan lavabo, market, markette bulunan ürün kalitesi, mescit, personel performansı ve müşteriye karşı davranış, ücretsiz oto yıkama servisindeki düzen, müşteri şikayeti gibi birçok durum titizlikle takip ediliyor. Peki, bu durumdan şikayetçi miyiz? Asla, tam aksine daha çok memnuniyet duyuyoruz. BP, tüketicilerine ‘petrolün ötesinde yenilikler’ sunan, uluslararası bir enerji şirketidir. BP, dünyanın değişik bölgelerinde, insan sağlığına zararlı yakıt emisyonlarını azaltarak hava kirliliğinin önlenmesine katkıda bulunmak amacıyla ‘Temiz Yakıtlar Projesi’ni uygulamaya başlamıştır. Hava kalitesinin yerel olarak çözüme kavuşturulmasını esas alan proje çerçevesinde, yoğun kirlilik yaşayan şehirlerde kurşun emisyonlarının azaltılması öncelikli hedef olarak belirlenmiştir.

Bizler Elzem Petrol Akaryakıt İstasyonu yetkilileri olarak, BP A.Ş. gibi akaryakıt devi olan bir firma ile çalışmaktan büyük onur ve gurur duyuyoruz. Şehrimizin estetik güzelliğine güzellik katmak anlamında, çevre düzeni dahil olmak üzere tüm hizmetlerin en iyisini yapmaya büyük bir özen gösteriyoruz. Kentimizin böylesi marka yatırımlara ihtiyacı vardır. Büyük markalar, büyük yatırımcıların şehre büyük yatırımlar yapmasına vesile olabiliyor. Elzem Petrol Akaryakıt İstasyonu olarak, Van ilimizin daha da gelişmesi için elimizden gelen tüm çabayı sarf edeceğimizi özellikle belirtmek istiyoruz" dediler.

İHA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Erciş'te Festival
Erciş'te Festival
Van'da çaya düşen lise öğrencisi kayboldu
Van'da çaya düşen lise öğrencisi kayboldu