Ağız ve Diş Sağlığı

Ağız ve Diş Sağlığı

Uzmanlık eğitimi boyunca pek çok yurt içi ve yurt dışı eğitimlere katılan, en yeni ve başarılı teknolojileri kullanarak çene cerrahı Ankara bölgesinde büyük başarılara imza atan başarılı çene cerrahı doktoru tüm sorunlarınıza çözüm sunuyor.

Editor: bazkriz
12 Ağustos 2018 - 16:56 - Güncelleme: 13 Ağustos 2018 - 22:29

Uzmanlık eğitimi boyunca pek çok yurt içi ve yurt dışı eğitimlere katılan, en yeni ve başarılı teknolojileri kullanarak çene cerrahı Ankara bölgesinde büyük başarılara imza atan başarılı çene cerrahı doktoru tüm sorunlarınıza çözüm sunuyor. Sizin için sorun olan tüm tedavileri başarılı ile gerçekleştiren uzman doktorun tüm hizmetlerini ve başarılarını cenecerrahisiankara.com adresinden görebilirsiniz. Hafta içi her gün telefon ile ulaşabileceğiniz gibi, amil adresi üzerinden de bilgi alabilirsiniz.

 

Tedaviler

Size sorun yaratan ve çene yapınızı bozan tüm ağı ve dış sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Son teknolojik yöntemler ile hastalarını tedavi eden uzaman doktor tedavileri arasında; İmplant cerrahisi, gömülü diş çekimi, diş çekimi, sinüs lifting, kemik artırımı, diş eti cerrahisi, apikal rezeksiyon, büyük küçük kist operasyonu, all on 4, TME hastaları ve tedavileri uygulanmaktadır. Tüm tedaviler kişiye göre planlanmakta ve sorunsuz gerçekleştirilmektedir. Kısa sürede randevu alarak sizin için sorun olan dişlerinizden kurtulabilir, implant Ankara ile sağlıklı gülüşlere kavuşma fırsatı bulabilirsiniz.

http://cenecerrahisiankara.com/

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gülaçar’dan Seçim Çalışması
Gülaçar’dan Seçim Çalışması
Van'da 2018 yılında ölümler azaldı mı?
Van'da 2018 yılında ölümler azaldı mı?