Ağır Nakliyat

Ağır Nakliyat

Editor: Van Haber
07 Aralık 2018 - 00:09

Ağır Nakliyat, standart seviyelerin üzerindeki devasa yükleri, özel araçlar ile birlikte profesyonel ve olabildiğince hızlı taşıma işidir. Ancak bu işlem sadece taşıma ile kalmaz, aynı zamanda montajlama, barındırma ve sigorta hizmetleri de sunulmaktadır. Tabi ki bu işlem müşterilerimizin isteği doğrultusunda gerçekleşmektedir. Sıradan taşımacılık firmalarının dışında bir işlem gerçekleştirmek gerekir, zira normalde kullanılan araçlar bu isteği karşılamamaktadır.

Kahveci Ağır Nakliyat

Tamamen profesyonel ekibimiz ve ekipmanımız ile uluslararası ağır nakliyat firmaları arasında zirvede bulunmaktayız. Ağır nakliyat, sadece ülkemizde değil, yurt dışını da kapsadığı için, taşıma işlerinizi yaptırmak için işini kaliteli yapan, güvenle çalışabileceğiniz, ağır nakliyat firmaları, ile çalışmanız gerekiyor. Bu noktada Kahveci Ağır Nakliyat olarak en güvenli hizmeti vermeyi ve en disiplinli şekilde çalışmayı ilke edinmiş bir firma olarak hizmetinizdeyiz.

Ağır Nakliyat Hizmeti ile Hangi Ürünler Taşınır?

Ağır nakliyat özellikleri olarak, çok geniş bir yelpazeye hitap ediyoruz, aynı zamanda proje taşımacılığı olarak da detaylı ve özenli bir hizmet vermekteyiz. Firma kapsamında şu ürünlerin taşımacılığını yapmaktayız;

  • Ağır makineler ve İş makineleri
  • Elektrik santralleri
  • Deniz araçları
  • Fuarlar için kullanılan stantlar
  • Silolar
  • Elektrik trafoları
  • Ağır jeneratörler
  • Ağır nakliyat (Lowbed)

Ürünler ne Şartlarda Taşınır?

Ağır nakliyat, Ankara gibi büyük bir şehirde, yurt içi ve yurt dışı olsun fazla oran da talebi beraberinde getiriyor. Özellikle sanayileşmenin arttığı ve tüketimin çoğaldığı bu zamanlarda, kaliteli hizmet arayan ve güvenilir biçimde taşımacılık hizmeti bekleyen siz müşterilerimize olabilecek en üst düzey hizmeti vermekteyiz.

Ağır Nakliyat Hizmeti

Firmamız olarak verdiğimiz hizmetlerden birisi de Lowbed taşımacılık hizmetidir. Bu hizmet ile taşınması çok zor ve ağır sanayi içeren, iş makinası gibi malzemeleri taşıma noktasında size hizmet veriyoruz. Ayrıca Lowbed nakliye fiyatları, ürünüm ne kadar zamanda nereye ulaşır gibi sorularınıza da cevap vermekteyiz.

Kaynak: Kahveci Ağır Nakliyat

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Milletvekili Gülaçar’dan Van Uçak Seferleri ile ilgili açıklama
Milletvekili Gülaçar’dan Van Uçak Seferleri ile ilgili...
Türk ve İran heyetleri arasında alt güvenlik toplantısı
Türk ve İran heyetleri arasında alt güvenlik toplantısı