Acil Tercümede Kurumsal Çözüm…

Acil Tercümede Kurumsal Çözüm…

 Acil Tercümede Kurumsal Çözüm…
29 Mart 2019 - 15:06
Reklam

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi, son anda yetiştirilmesi gereken tüm tercüme ve çeviri işlemlerinde gereken hamleyi yapmanın sorumluluğunu taşıyarak ve bunun bilincinde olarak aranılan acil tercüme hizmetini geniş bir ekip ve doğru stratejik planlama ile ortaya koyar.

 

Acil tercüme projelerinde teslim tarihi müşteri tarafından belirlenir. Müşteri nezdinde önemli olan gerekli teslim tarihinde kaliteli tercüme hizmeti alabilmektedir.

 

Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi aranılan tercüme kalitesi ve teslimat sürelerinde göösterdiği başarıyı doğru stratejik planlama sayesinde elde etmekte ve bunu da verilen taahhütleri yerine getirmekle ortaya koymaktadır.

 

Acil yeminli tercüme hizmeti Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketinde profesyonel tercüman, editör, kontrolörden oluşan ekipler tarafından yürütülmektedir.

 

Vize, sözleşme, ihale, şirket kuruluşu ve daha birçok resmi işlem sırasında acil yeminli tercüme hizmet talebi ortaya çıkabilmektedir. Vize işlemlerine son anda eklenen bir evrak, ertesi gün ihale işlemi sırasında tercüme edilmesi gereken ihale evrakı ve bunun gibi birçok örnekte, yılların tecrübe ve profesyonelliği ile işlem yürüten Okeanos, sektör lideri olarak başarılarını sürdürmektedir.

 

Acil ve Kaliteli Tercüme Konusunda Aranılan Marka Okeanos!

 

İş dünyasında markalaşma, profesyonellik ve sektör liderliğinin finansal sayılar kümesi ile değil, etik tutum, değer, müşteri memnuniyeti ile sağlandığını bilerek bile çok ciddi fark sağlayan Okeanos bunu ortaya çıkardığı işlerle de gösterebilmektedir.

 

Acil yeminli tercüme işleminde geniş yeminli tercüman kadrosu ile kısa zamanda yürütülen tercüme işleminde tercüme evrakını resmi boyutta düzenleyebilmektedir.

 

Tercüme sektörüne dair aranılan en acil dil seçeneği talep yoğunluğuyla doğru orantılı olması ve dünyanın birçok yerinde kabul edilebilir olması sebebiyle Acil İngilizce tercüme olduğu rakamlarla da sabittir.

 

Bu bağlamda teknik, tıbbi, hukuki, akademik ve daha birçok terminoloji ve dilde çok sayıda oluşturduğu tercüme ekibi ile bu hizmeti sağlayabilmektedir.

 

Teknoloji ve Ticaretin Dili İngilizce

 

Teknolojik tüm uygulama, gelişim ve yazılımlarda tercih edilen ilk ya da ikinci dil ingilizce ve Türkiye’de olduğu gibi birçok ülkede kabul gören ikinci dil olması sebebiyle Acil İngilizce tercüme dünyanın dört bir yanından ve Türkiye’den talep görmektedir. Bu talebe çözüm olarak Acil İngilizce tercüme hizmetinde aranılan kaliteyi Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme şirketi ile bulabilirsiniz.

 

Acil Arapça tercüme işlemi ise Arapça’nın dünya üzerinde artan talebi ile ön planda yerini almıştır. Acil Arapça tercüme hizmetinde yurt içi ve yurt dışında en az üniversite eğitimi almış ve her iki dilde ana dil düzeyinde olan tercümanlar sayesinde başarıya imza atmayı yıllardır sürdüren Okeanos Uluslararası Çeviri ve Yeminli Tercüme, tüm tercüme sürecini sahip olduğu EN 15038 Hizmet Kalite Standartları kapsamında Acil Arapça Tercüme hizmetlerini de sürdürmektedir.

 

Acil tercüme konusunda daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için 0212 221 45 21 numaralı telefonumuzdan ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattımızdan kurumsal müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum