Acil Tercümede Çözüm, Çeviri Çözümleri'nde…

Acil Tercümede Çözüm, Çeviri Çözümleri’nde…

Acil Tercümede Çözüm, Çeviri Çözümleri'nde…
28 Ocak 2020 - 12:09

Dünyanın en kıymetli madenlerinden daha değerli olan zamanı doğru yönetebilmek ve bu sayede hayatı kolaylaştırabilmek yetenek, deneyim ve beceri gerektirir. 

Çeviri Çözümleri müşterilerinin kıymetli olan zamanını acil tercüme çalışmalarında en doğru şekilde planlayarak hayatlarını kolaylaştırıyor.

Vatandaşlık işlemleri, vize süreçleri, yurtdışında bir ülkede yaşamak ve oturum ve çalışma izni, Erasmus gibi ülkeler arası değişim programlarıyla gerçekleştirilen eğitim başvuruları, başka ülkenin sağlık hizmetlerinden yararlanmak isteme gibi tüm bu süreçler kişiler tarafından acil bir şekilde gerçekleştirilmesi gereken işlemlerdir ve bu işlemler esnasında kişilerden mutlaka yeminli tercüme ya da noter onaylı tercüme talep edilmektedir. İşlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmek isteyen kişiler tam da bu noktada acil tercüme hizmetine ihtiyaç duymaktadır.

Çeviri Çözümleri olarak müşterilerimize tüm bu süreçlerde ihtiyaç duydukları pasaport, nüfus kayıt örneği, doğum belgesi, kimlik, ehliyet, ikametgah belgesi, bekarlık belgesi, boşanma belgesi, diploma, transkript, öğrenci, belgesi, adli sicil kaydı gibi belgeler için acil tercüme hizmeti veriyoruz. Tüm bu belgelerin yeminli tercüme ya da noter onaylı tercüme gerektirdiğinin dolayısıyla resmiyet taşıdığının bilincinde olarak en ufak bir harf veya rakam hatasından kaçınıyor. Belgelerinizin çevirisini büyük hassasiyet, titizlik ve özen içerisinde dikkatli bir şekilde gerçekleştiriyor akabinde kontrolör ekibimiz aracılığıyla kontrollerini gerçekleştiriyoruz.

En ufak bir hatanın bile müşterilerimizin tüm işlemlerini yavaşlatabileceğinin dolayısıyla işlerini zora sokabileceğinin bilincinde bir şekilde acil tercümesi talep edilen belgeleri kaliteli, güvenilir, tam ve eksiksiz olarak müşterilerimize teslim ediyoruz.

Çeviri Çözümleri olarak her biri belirli bir uzmanlık alanına sahip ve tecrübe sahibi, teknik, hukuki, tıbbi, akademik, ticari terminolojilere ve hem kaynak dile hem de hedef dile anadili düzeyinde hakim,  zaman ve stres yönetimi gelişmiş tercüman kadromuzla tercüme süreçlerini gerçekleştiriyoruz.

EN15038 Hizmet Kalite Standartları doğrultusunda çalışmalarını gerçekleştiren bir yeminli tercüme şirketi olarak çeviri talepleriniz için en kısa zaman dilimini yaratıyor, belgelerinizin tercümesini mümkün olan kısa sürede gerçekleştiriyoruz.

Etik değerler çerçevesinde hizmet veren bir tercüme şirketi olmanın guruyla müşterilerimizin memnuniyet düzeyini her zaman en üstlerde tutmak adına yılmadan çalışıyor ve kendimizi, çalışmalarımızı ve hizmetlerimizi geliştiriyor ve yeniliyoruz

Zamanınızı doğru yönetebilmek ve işlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmek adına acil tercüme ve diğer tercüme hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için www.ceviricozumleri.com adresini ziyaret edebilir ya da 0553 910 31 32 numaralı whatsapp hattı veya 212 221 45 21 numaralı sabit hat aracılığıyla kurumsal müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum