ABİYE SEÇERKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

ABİYE SEÇERKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Şık giyinmek için tercih edilen birbirinden güzel birbirinden şık abiyelerin gün geçtikçe çıkan birbirinden güzel modelleri ve ortaya çıkan birçok abiye kararsızlığa da yol açmaktadır. Toplantılardan tutun düğünler, özel davetler, nişanlar gibi birçok alanda giyilen abiyeler seçilirken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır.

Editor: vadi
26 Haziran 2018 - 10:35 - Güncelleme: 26 Haziran 2018 - 11:45

 

     Şık giyinmek için tercih edilen birbirinden güzel birbirinden şık abiyelerin gün geçtikçe çıkan birbirinden güzel modelleri ve ortaya çıkan birçok abiye kararsızlığa da yol açmaktadır. Toplantılardan tutun düğünler, özel davetler, nişanlar gibi birçok alanda giyilen abiyeler seçilirken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır.  Bunlar;

 

      Abiye modelleri seçiminde ilk dikkat edilmesi gereken husus elbette abiyeyi abiye yapan kumaştır. Kumaşının kalite yapısını iyi incelemelisiniz. Kalitesiz kumaşların hemen solacağını unutmamalısınız. Kaliteli kumaşlar uygun yapıya sahipse tercih edilmelidir. Abiyelerde ufak ayrıntılara dikkat etmelisiniz. Ufak bir ayrıntı ile çok güzel sonuçlar ortaya çıkacağı gibi ufak bir ayrıntıyla çok kötü sonuçlar da çıkabilmektedir.

      Abiye seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli husus ise mekandır. Hangi mekân da giyeceğiniz çok ama çok önemlidir eğer ki açık bir havada giyiyorsanız koyu renkleri tercih etmekle birlikte abartı aksesuarlar kullanabilirsiniz. Kapalı bir alanda ise açık sade renkler kullanabilirsiniz. Kapalı alanda giyilecekse abartıdan kaçınılmalı ve sade bir elbise tercih edilmelidir. Diyelim ki çok ışıklı bir ortamda giyeceksiniz böyle ortamlarda çok koyu elbiseler tercih etmelisiniz. Aksesuar konusunda ise abiyenin üzerinde parlayacak aksesuarlar bulunmamalı ve bakan insanların gözü yorulmamalıdır.

 

      En kaliteli ve en şık ürünleri dreamon da bulabilirsiniz. Siz de abiye almak istiyorsanız başka hiçbir siteye bakmanıza gerek yok çünkü size en kaliteli en uygun ve en güzel ürünleri dreamon sağlamaktadır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van'da Oğluna Uyuşturucu Taşıtan Baba Tutuklandı
Van'da Oğluna Uyuşturucu Taşıtan Baba Tutuklandı
Van'da Kitapların Arasına Zulalanmış Eroin Bulundu
Van'da Kitapların Arasına Zulalanmış Eroin Bulundu