9 Ekim 2017 Günlük Burç Yorumları? 9 Ekim Pazartesi Günlük...

9 Ekim 2017 Günlük Burç Yorumları? 9 Ekim Pazartesi Günlük Burç Ve Astroloji Yorumları

Günlük burç yorumlarınızı okuyarak iş ve aşk hayatınıza ışık tutabileceksiniz.Koç,boğa,yengeç,akrep,balık kova gibi bir çok bur. sahipleri her gün internet ortamında günlük burç yorumlarını merak ederek araştırmaktadır.Bizlerde sizler için günlük burç yorumlarınızı derledik.

Editor: Van Haber
08 Ekim 2017 - 09:53 - Güncelleme: 08 Ekim 2017 - 09:59

Günlük burç yorumlarınızı okuyarak iş ve aşk hayatınıza ışık tutabileceksiniz.Koç,boğa,yengeç,akrep,balık kova gibi bir çok bur. sahipleri her gün internet ortamında günlük burç yorumlarını merak ederek araştırmaktadır.Bizlerde sizler için günlük burç yorumlarınızı derledik.

İşte 9 Ekim 2017 Pazartesi Günlük Burç Yorumları:

9 Ekim 2017 Pazartesi KOÇ Burcu Günlük Yorumu: Tutkulu, eğlenceli ve sevgi alışverişlerine açık bir gündesiniz. Dış görünüşünüzde değişiklikler , eğlenceli veya romantik planlar yapabilirsiniz. İlişkilerinizde ilginç dönebilecek gelişmelere açık günlerdesiniz. Duygularınızı doğru tahlil etmeli ve ortaya çıkartmaktan kaçınmamalısınız.

9 Ekim 2017 Pazartesi BOĞA Burcu Günlük Yorumu: İlerleme sağlamak istediğiniz konularda size yardım etmesi için, seyahatlere çıkabilir, diğerlerinin söylediklerini dinleyebilir, bilginizi arttırabilirsiniz. Duygusal yaşamınızda maddi veya manevi ufak tefek sıkıntı yaratabilecek durumlar oluşabilir.

9 Ekim 2017 Pazartesi İKİZLER Burcu Günlük Yorumu: Evinizi veya ailenizi ilgilendiren başlıkların ön plana çıkabileceği, ailenizle birlikte veya evinizde güzel vakit geçirebileceğiniz bir gün. Evde konforu arttırıcı veya ilişkilerinizi geliştirebilecek faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Bütçenizi aşmamaya çalışmalısınız.

9 Ekim 2017 Pazartesi YENGEÇ Burcu Günlük Yorumu: Geçmiş hatalarınızdan ve tecrübelerinizden dersler çıkartabilirsiniz. Geleceğinizi ilgilendiren olumlu kararlar alabilir, yaşadığınız yerde veya hayatınızda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.

9 Ekim 2017 Pazartesi ASLAN Burcu Günlük Yorumu: Fikirlerinizi ve duygularınızı sevdiğiniz bir kişiyle ya da partnerinizle paylaşabilirsiniz. Aşk hayatınız ön planda. Fikir alışverişleri bazı işleri ele alış biçiminizi de etkileyebilir. Pek çok konuda işler istediğiniz gibi gidiyor, ama sağlığınızı veya parasal başlıkları ilgilendiren konularda daha gerçekçi düşünmeniz gerekiyor.

9 Ekim 2017 Pazartesi BAŞAK Burcu Günlük Yorumu: Sizi zorlayan veya size kabalık eden kişilerle karşılaşabilirsiniz. Gerçekçi olmaya çalışmalı ve duyduğunuz her şeye inanmamalısınız. Başkalarına yardım etmenizin veya jestler yapmanızın size olumlu yansımaları olacaktır. Gizli işlerden uzak durmanızda fayda var.

9 Ekim 2017 Pazartesi TERAZİ Burcu Günlük Yorumu: Kendinizi başarıya odaklamalısınız. Üzerinde yoğunlaştığınız konu her neyse, liderlik rolüne soyunmanız gerekebilir. Anlayışlı, uzlaşmacı ve araştırmacı olmanız hayatınızda istediğiniz değişiklikleri yapmanız ve istediğiniz olayların gerçekleşmesi için size yardımcı olacaktır. Aşk hayatınız ve sevgi temalı ilişkileriniz açısından güzel günler.

9 Ekim 2017 Pazartesi AKREP Burcu Günlük Yorumu: Kararlı ve istikrarlı olmanız durumunda, isteklerinizi gerçekleştirebilir, günlük veya genel hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Haklarınıza sahip çıkmalısınız. Çevrenizdeki kişiler üzerinde etki yaratıyorsunuz, ama kendi işlerinizle meşgul olmanızda fayda var. Etrafınızdaki bazı kişiler sizi yavaşlatabilir veya demoralize edebilirler, ama size iyi gelen kişilere yakın olmanız olayları yatıştırabilir.

9 Ekim 2017 Pazartesi YAY Burcu Günlük Yorumu: Bilginizi arttırmanızı, yeteneklerinizi geliştirmenizi sağlayacak planlar yapabilirsiniz. Günlük ziyaretler, yolculuklar veya yeni başlanılacak kurslar veya seminerler söz konusu olabilir. Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz yaşadığınız yer ya da yaşam biçiminiz üzerinde etkili olabilir ve bu anlamda değişikliklere gidebilirsiniz.

9 Ekim 2017 Pazartesi OĞLAK Burcu Günlük Yorumu: İnsanlara yaklaşımınız günün gidişatını etkileyebilir. Konuşmaktan çok tavırlara dikkat edilmesi gereken günlerdesiniz. İş hayatınızı ya da özel yaşamınızı ilgilendiren önemli planlarınızı bir iki hafta için ön plana almanız gerekebilir.

9 Ekim 2017 Pazartesi KOVA Burcu Günlük Yorumu: Ailenizi veya kendi güvenliğinizi ön plana alan adımlarınız diğerleri üzerinde olumlu etki yaratmanızı sağlayabilir. Bu anlamda, günlük rutinin dışında planlarınız olabilir. Etkileyici plan ve programlarınızı eyleme dökmeye çalışmalısınız.

9 Ekim 2017 Pazartesi Pazar BALIK Burcu Günlük Yorumu: Kendinize güvenin. Fikir ve düşüncelerinizi gerçeğe dönüştürmek ya da uygulamasını sürdürmek için elinizden gelenin en iyisini ortaya koymalısınız. Belli bir hızı yakaladıktan sonra, devamında her şey yerli yerine oturacaktır. Günlük veya geçici engel ya da aksilikleri büyütmemeli. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vanlı taraftarların sevinç gösterileri sürüyor
Vanlı taraftarların sevinç gösterileri sürüyor
Yorganların içerisinde 81 kilo eroin ele geçirildi
Yorganların içerisinde 81 kilo eroin ele geçirildi