30 Eylül 2017 Cumartesi Günlük Burç Yorumları Astroloji ve iş...

30 Eylül 2017 Cumartesi Günlük Burç Yorumları Astroloji ve iş aşk hayatınıza dair herşey

Günlük burç yorumlarınızı okuyarak iş ve aşk hayatınıza ışık tutabileceksiniz.Koç,boğa,yengeç,akrep,balık kova gibi bir çok bur. sahipleri her gün internet ortamında günlük burç yorumlarını merak ederek araştırmaktadır.Bizlerde sizler için günlük burç yorumlarınızı derledik.

Editor: Van Haber
29 Eylül 2017 - 22:08

Günlük burç yorumlarınızı okuyarak iş ve aşk hayatınıza ışık tutabileceksiniz.Koç,boğa,yengeç,akrep,balık kova gibi bir çok bur. sahipleri her gün internet ortamında günlük burç yorumlarını merak ederek araştırmaktadır.Bizlerde sizler için günlük burç yorumlarınızı derledik.

30 EYLÜL CUMARTESİ KOÇ BURCU YORUMLARI

Yakınlar ve kardeşlerle olan ilişkilerde, sözleşme ve yazışmalarda, internet lojistik işlerinde sürüncemede kalan konular netlik kazanabilir.Toplumsal ilişkilerde sabırlı ve disiplinli olmak gerekiyor. Evet, siz önemlisiniz ancak diğerlerinin de önemli olduğu bilinciyle hareket etmekte fayda var.

30 EYLÜL 2017 CUMARTESİ BOĞA BURCU YORUMLARI

Hayatınızdaki özel kişilerin duygularına önem verin ve onlara karşı anlayışlı olun.Elinizdekilerin kıymetini bildiğiniz için, hem sorumluluklarınızla başa çıkabilir hem de arzu ettiğiniz şekilde ilerleyebilirsiniz.

30 EYLÜL 2017 CUMARTESİ İKİZLER BURCU YORUMLARI

Çevrenizdeki insanlarla ilişkinizi önemsediğiniz için, başkalarıyla paylaşıma her zaman hazırsınız.Kimi zaman abartılı tepkilerde bulunmak söz konusu olabilir. Çünkü kişi kendi bakış açısıyla olanı biteni yorumlamaktan yanadır.

30 EYLÜL 2017 CUMARTESİ YENGEÇ BURCU YORUMLARI

Bu dönemde seyahate çıkabilir ve birtakım eğitim fırsatları yakalayabilirsiniz.Güven içinde olabilmemiz için sevdiğimiz kişinin bize olan yaklaşımı son derece önemli. Bu enerji, her durumu ciddiyetle ele almamızı sağlıyor.

30 EYLÜL 2017 CUMARTESİ ASLAN BURCU YORUMLARI

Günlük yaşamınızda sosyal çevre ve arkadaşlıklar ön plana çıkıyor.İstemediğiniz halde bazı işlerle uğraşmak zorunda kalabiliriz. Bu durum pek hoşumuza gitmeyebilir.

30 EYLÜL 2017 CUMARTESİ BAŞAK BURCU YORUMLARI

Yeni bir eğitim programına ya da hobilerinizle ilgili bir kursa başlayabilirsiniz.Maddi ve manevi değerleriniz konusunda gayet mantıklı bir şekilde düşünebilir, önem verdiğiniz her şeyi ve herkesi sahiplenip kollayabilirsiniz.

30 EYLÜL 2017 CUMARTESİ TERAZİ BURCU YORUMLARI

Çevrenize karamsar enerji yaymamaya mümkün olduğunca dikkat edin.Bulunduğunuz yerde sanki pek rahat değilsinizdir. Kafanızın içinde her şeyi kurgular, mantıklı düşünmek isteseniz de, elinizde olmadan endişelenebilirsiniz.

30 EYLÜL 2017 CUMARTESİ AKREP BURCU YORUMLARI

İş ve çalışma ortamınızda var olan koşulları düzenlemeye ve orta yolu bulmaya gayret gösterin.Ailevi sorumluluklar üzerinizde baskınlık oluşturabilir. Problemlerinizin çoğu, sizi ve bizzat ailenizi yakından ilgilendirebilir.

30 EYLÜL 2017 CUMARTESİ YAY BURCU YORUMLARI

Kısa vadeli beklentilerinizi gerçekleştirmek, sizin çalışkanlığınıza bağlı olacak.Dereyi görmeden paçalar sıvanmaz. Parasal getiriler risk altına alınmaz. Eğer bir karar verilecekse, artı ve eksisiyle gözden geçirilir.

30 EYLÜL 2017 CUMARTESİ OĞLAK BURCU YORUMLARI

Ruhsal, bedensel ve zihinsel olarak bir arınma ve temizlenme döneminden geçtiğinizi düşünün.Olgun tavırlarınız, etrafınızı kucaklayışınız

Olgun tavırlarınız, etrafınızı kucaklayışınız insanların sizin yanınızda rahatlamalarını sağlıyor. İşlerinizi planlayarak kolayca bitirebilirsiniz.

30 EYLÜL 2017 CUMARTESİ KOVA BURCU YORUMLARI

Bugün aile ve ev konularında dikkatli olmanız gerekiyor.Durumlar umduğumuz gibi gitmiyor diye karamsarlığa kapılmayınız. Bazen insan duygularını bastırabilir veya elinde olmayan durumlar onu yalnızlığa itebilir.

30 EYLÜL 2017 CUMARTESİ BALIK BURCU YORUMLARI

Bekleyen sözleşmeler, fikirler ve projeler açıklığa kavuşabilir.Eğer gerçekten canınızı sıkan bir durum varsa ve mutlaka konuşulması gerekiyorsa, bunu mümkünse ertelemeniz veya tartışmaya neden olacak sözler sarf etmek yerine kendinizden emin bir şekilde konuşmayı tercih ediniz

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van'da Oğluna Uyuşturucu Taşıtan Baba Tutuklandı
Van'da Oğluna Uyuşturucu Taşıtan Baba Tutuklandı
Van'da Kitapların Arasına Zulalanmış Eroin Bulundu
Van'da Kitapların Arasına Zulalanmış Eroin Bulundu