23 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları? 23 Eylül Pazartesi Günlük Burç Ve Astroloji Yorumları

23 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları? 23 Eylül Pazartesi Günlük Burç Ve Astroloji Yorumları.Günlük burçlarınız sizler için neler söylüyor? burçlarınız hakkında detaylı bilgileri haberimizde bulabileceksiniz.Koç,boğa,yengeç,akrep,balık kova gibi bir çok burç sahipleri her gün internet ortamında günlük burç yorumlarını merak ederek araştırmaktadır.Bizlerde sizler için günlük burç yorumlarınızı derledik.

23 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları? 23 Eylül Pazartesi Günlük Burç Ve Astroloji Yorumları
22 Eylül 2019 - 03:05
Reklam

23 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları? 23 Eylül Pazartesi Günlük Burç Ve Astroloji Yorumları.Günlük burçlarınız sizler için neler söylüyor? burçlarınız hakkında detaylı bilgileri haberimizde bulabileceksiniz.Koç,boğa,yengeç,akrep,balık kova gibi bir çok burç sahipleri her gün internet ortamında günlük burç yorumlarını merak ederek araştırmaktadır.Bizlerde sizler için günlük burç yorumlarınızı derledik.

Hayatın bir çok alanına ait iş ve aşk hayatlarını merak eden herkes günlük burç yorumlarını okumaktadır.Sizler için hazırladığımız günlük burç yorumlarınızı okuyarak hayata dair bir çok beklentilerinizi bulabileceksiniz.

İş, aşk ve aile hayatını bir çok insan için önemli bir yer tutmaktadır.Bir çok insan hayatı ile ilgili geleceğe dair beklentilerini merak etmektedir.Doğduğunuz aylara göre burçlarınızı okuyarak aslında hayatınız ile ilgili belkide önemli kararlar alabileceksiniz.

İşte 23 Eylül 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumlarınız;

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu - 22 Eylül 2019

Ay’ın İkizler burcunda ilerlediği bir güne merhaba diyorsunuz. Günün ilk ışıklarından itibaren Ay’ın yaptığı olumsuz açılar nedeniyle seyahatlerinizde dikkatli olmalısınız. Gecikmeler, şanssızlıklar yaşayabilirsiniz. Devamında duygusal olarak da kendinizi düşük enerjili bulabilirsiniz. Jüpiter’in Neptün ile yaptığı açı nedeniyle kırgınlıklarınızı dile getirirken abartılı bir üslup takınabilirsiniz. Haklıyken haksız duruma düşmeyin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu - 22 Eylül 2019

Ay’ın İkizler burcunda hareket ettiği bir gündesiniz. Sabah saatlerinden itibaren Ay’ın sert açıları nedeniyle harcamalarınızda çok açılmayın. Yaptığınız borçları ödemekte zorluklar çekebilirsiniz. Bugün dostlarınızdan yana ummadığınız davranışlar görmek sizi üzebilir. Jüpiter ve Neptün arasında oluşan gergin açı nedeniyle ise kendinizi tehlikeye atacak hareketlerden uzak durmalısınız. Her zaman yaptığınız şey bugün size fiziksel olarak zarar verebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu - 22 Eylül 2019

Ay, günün tamamında sizlerin burcunda ilerliyor. Sabahtan itibaren Ay’ın yaptığı sert kontaklar nedeniyle gergin bir ruh halinde olabilirsiniz. Özellikle evlilik ve ilişki hayatınızda anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Agresif cevaplarınız aranızdaki tansiyonu yükseltebilir. Jüpiter ve Neptün arasındaki uyumsuz açı ise hayal kırıklıkları yaşayabileceğiniz bir akşamı karşınıza getirebilir. Sevdiğiniz kişiyi gereğinden fazla gözünüzde büyüttüğünüzü anlayabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu - 22 Eylül 2019

Ay, gün boyunca İkizler burcundaki seyrine devam ediyor. Günün ilk saatlerinden itibaren Ay’ın sert kontakları enerjinizi düşürebilir. Bugün psikolojik olarak kendinizi bitkin hissedebilirsiniz. Kronik rahatsızlarınız varsa bugün dikkatli olmanızda yarar var. Jüpiter-Neptün arasında meydana gelen gergin açıyla ise çalışma hayatınızda stresli anlar yaşayabilirsiniz. Hallettiğiniz bir sorun tekrardan büyüyebilir. Yolculuklarınızda da dikkatli olmalısınız.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu - 22 Eylül 2019

Ay’ın İkizler burcunda ilerlediği bir güne uyanıyorsunuz. Günün başlamasıyla beraber Ay, olumsuz kontaklar kuruyor olacak. Özellikle çevrenizdeki insanların gereksiz eleştirilerine sessiz kalmakta zorlanabilirsiniz. Jüpiter-Neptün arasında meydana gelen sert açı ise akşam saatlerinde aşk hayatınızda sorunlara neden olabilir. Özellikle beklediğiniz ilgiyi görememek hayal kırıklığı yaratabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu - 22 Eylül 2019

Bugünün tamamında Ay, İkizler burcunda ilerliyor. Sabahın ilk saatlerinden itibaren oluşan Ay’ın sert açıları nedeniyle iş hayatınızda agresif bir gün geçirebilirsiniz. Üstünüzde çalışan kişilerin yaptırımları canınızı sıkabilir. Jüpiter ve Neptün arasındaki açıyla akşama doğru aile içerisindeki problemler büyümeye başlayabilir. Duygusal olarak kırılgan olabilirsiniz. Aileden birinin sağlık problemi ortaya çıkabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu - 22 Eylül 2019

Gün boyunca Ay, İkizler burcunda hareket ediyor. Ay, sabah erken saatlerden itibaren sert ilişkilerde bulunduğundan bugün yolculuklarınızda dikkatli olmalısınız. Akademik işlerinizde her şeyi doğru yaptığınızdan emin olun. Aksilikler çıkabilir. Jüpiter’in Neptün ile yaptığı açı nedeniyle de karşı tarafla iletişim kurarken sözleriniz yaralayıcı olabilir. Özellikle akrabalarınıza karşı dilinize hakim olamayabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu - 22 Eylül 2019

Günün tamamında Ay, hareketine İkizler burcunda devam ediyor. Ay, gün içerisinde sert açılar kurarken sizler de finansal işlemlerinizde zorluklar yaşayabilirsiniz. Ama en fazla kendinizi riskli hareketlerden bugün korumalısınız. Jüpiter ve Neptün arasında oluşan uyumsuz görünüm nedeniyle ise gelirinizde hayal ettiğiniz şekildeki seviyeye gelememek sizi üzebilir. Yeni fırsatlar için hırslanabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu - 22 Eylül 2019

Günün genelinde Ay, İkizler burcunda ilerlemeye devam ediyor. İkili ilişkilerinizin ön plana çıkacağı bir gündesiniz. Ay’ın gün boyu yaptığı olumsuz görünümler nedeniyle bugün eşinizle aranızda olan problemler büyüyebilir. Akşam ise Jüpiter-Neptün gerginliği nedeniyle istemeden de olsa içinize kapanabilirsiniz. Gündüz oluşan gergin enerjiyle kendinizi olumsuza odaklamayın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu - 22 Eylül 2019

Ay, tüm gün İkizler burcunda hareket ediyor. Bugünün tamamında Ay, negatif kontaklar kurarken sizler de en çok sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Akşam Jüpiter’in Neptün ile sert açısı da sağlık problemlerinize vurgu yapacağından ufak bir şey de olsa büyümeye meyilli olabilir. Duygusal olarak da hafta içi yaşadığınız pozitifliği bugün hissetmekte zorlanabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu - 22 Eylül 2019

Günün içerisinde Ay, hareketini İkizler burcunda sürdürüyor. Bugün sabahtan itibaren açılarını sertleştiren Ay nedeniyle aşk hayatınızda çalkantılı bir gün geçirebilirsiniz. Dünün aksine bugün bazı şeyleri yoluna koymak kolay olmayabilir. Jüpiter ve Neptün arasındaki gergin açıyla da paranıza ve değerli eşyalarınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Alışverişlerde harcamalarınızı abartabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu - 22 Eylül 2019

Tüm gün Ay, İkizler burcunda ilerlemeye devam ediyor. Sabahla beraber Ay’ın açıları da sertleşmeye başlıyor. Sizler özellikle aile içerisinde gerginlikler yaşayabilirsiniz. Söylenenler yanlış anlaşılabilir. Devamında agresif bir ortam oluşabilir. Jüpiter ve Neptün arasında oluşan gergin açı da kariyer hayatınızda sizi strese sokabilir. Duygusal kararlar almamaya çalışın. Küçük bir sorunu fazla büyütebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum