2020'ye Girerken Instagramda Olan Değişiklikler

2020'ye Girerken Instagramda Olan Değişiklikler
22 Şubat 2020 - 06:05

Sevilen platformlardan biri olmayı başaran instagram, her geçen gün yeni bir kullanıcıları da bünyesine dahil etmeye devam ediyor. Bu denli fazla popüler olan uygulamadan ünlü olan, reklam gelirleri elde eden, kazanç sağlayan insanlar çok fazla. Hal böyle olunca da her geçen gün instagrama duyulan ilginin de daha fazşa artış göstermeye başlar hale geldiğini de belirtebiliriz. Instagram cephesine de bakıldığı zaman yenilikleri de beraberinde sunmaya devam ediyor diyebiliriz. 2020 yılı itibariyle popüler sosyal ağlardan biri olarak ön plana çıkan instagram da da yenilikler yaşanmaya başlar hale geldi. Instagramın 10 yaşına girecek olduğunu bilmelisiniz. Bu sebepten dolayıdır ki her yeni yılında başka bir yeniliklerle karşımıza çıktığını g örebiliyoruz. Şimdiler de ise devreye sokacağı yeniliklerden birisi de ilgi duymadığınız hesaplarınızı da sorun yaşamadan kolayca silmeye başlayacaksınız.

Takipten çıkmayı düşünmüş olduğunuz hesaplar olabiliyor. Bundan böyle takipten çıkmayı düşündüğünüz hesapların bir arada olacağını göreceksiniz. Bu sayede takiptem çıkmak adına tek tek uğraşmak zorunda kalmazsınız. Hepsi bir arada olduğundan dolayı hangi hesaptan çıkmak istiyorsanız da aramanıza gerek kalmadan aynı yerde bulmaya başlayacaksınız. Akışta ise instagram da ki hikaye gönderilerini görmeye başlamış olacaksınız. Ayrıca takip ettiğiniz kişileri de kendi isteğinize göre en eski en yeni diye ayırmanız mümkün oluyor. Kısaca instagramın kullanıcıların memnuniyetine yönelik olarak bir hizmet sunmuş olduğu görülüyor. Bu sayede sizlerde instagramı etkin şekilde yürütmeye devam edeceksiniz. Instagram takipçi satın al adresleri sayesinde de hesaplarınızı artık daha da fazla verimli bir hale dönüştürmeye başlamanız zor olmayacak. Hızlı ve sorunsuz olarak takipçilerinizin artış göstermesini sağlamış olacaksınız. Doğal olarak bu durum başka kullanıcıların da ilgisini çekerek sizlere takip isteği atmasına neden olacaktır.

Instagram takipçi satın al konusunda 7/24 hizmet veren takipçi sitesiyle de takipçilerinizi de arttırmayı başarırsınız. Üstelik instagram da sizlerin kolaylığına yönelik yeni güncellemeler yapılmaya devam edilirken artık sizlerde yerinizde saymayın. Sizleri daha da fazla tanınan bir birey haline dönüştürmeye neden olacak takipçi kasma ayrıcalığından yararlanmaya da başlayabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum