20 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları? 20 Eylül Cuma Günlük Burç Ve Astroloji Yorumları

20 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları? 20 Eylül Cuma Günlük Burç Ve Astroloji Yorumları.Günlük burçlarınız sizler için neler söylüyor? burçlarınız hakkında detaylı bilgileri haberimizde bulabileceksiniz.Koç,boğa,yengeç,akrep,balık kova gibi bir çok burç sahipleri her gün internet ortamında günlük burç yorumlarını merak ederek araştırmaktadır.Bizlerde sizler için günlük burç yorumlarınızı derledik.

20 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları? 20 Eylül Cuma Günlük Burç Ve Astroloji Yorumları
19 Eylül 2019 - 11:39
Reklam

20 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları?

20 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları? 20 Eylül Cuma Günlük Burç Ve Astroloji Yorumları.Günlük burçlarınız sizler için neler söylüyor? burçlarınız hakkında detaylı bilgileri haberimizde bulabileceksiniz.Koç,boğa,yengeç,akrep,balık kova gibi bir çok burç sahipleri her gün internet ortamında günlük burç yorumlarını merak ederek araştırmaktadır.Bizlerde sizler için günlük burç yorumlarınızı derledik.

Hayatın bir çok alanına ait iş ve aşk hayatlarını merak eden herkes günlük burç yorumlarını okumaktadır.Sizler için hazırladığımız günlük burç yorumlarınızı okuyarak hayata dair bir çok beklentilerinizi bulabileceksiniz.

İş, aşk ve aile hayatını bir çok insan için önemli bir yer tutmaktadır.Bir çok insan hayatı ile ilgili geleceğe dair beklentilerini merak etmektedir.Doğduğunuz aylara göre burçlarınızı okuyarak aslında hayatınız ile ilgili belkide önemli kararlar alabileceksiniz.

İşte 20 Eylül 2019 Cuma Günlük Burç Yorumlarınız;

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu - 20 Eylül 2019

Ay, tüm gün Boğa burcunda ilerlemeye devam ediyor. Günün ilk saatleriyle beraber Ay-Uranüs kavuşumuyla sürpriz bir maddi gelişme yaşayabilirsiniz. Unuttuğunuz veya beklemediğiniz bir para elinize geçebilir. Günün güzel haberi ise Satürn’den geliyor. 4,5 aydır devam eden Satürn retrosu bitiyor. Kariyer hayatınızda artık size engel çıkartan durumlar ortadan kalkıyor. Verdiğiniz emeklerin karşılığını kat kat görme vakti geliyor.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu - 20 Eylül 2019

Ay’ın sizlerin burcunda ilerlediği bir güne uyanıyorsunuz. Günün başlamasıyla burcunuzda kavuşan Ay ve Uranüs sayesinde sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu sevdiğiniz kişiyle ilgili de olabilir. Dış görünüşünüzde radikal değişimler yapmayı düşünebilirsiniz. Güzel gelişme ise Satürn sayesinde gerçekleşiyor. Satürn retrosu 4,5 ay sonra bitiyor. Akademik hayatınızda, uluslararası işlerinizde, seyahatlerinizde işleriniz daha olumlu işlemeye başlıyor.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu - 20 Eylül 2019

Ay, gün boyunca Boğa burcunda hareket ediyor. Günün ilk saatlerinde oluşan Ay ve Uranüs kavuşumuyla geçmiş ilişkinizden sürpriz bir geri dönüş alabilirsiniz. Bugün olmaz dediğiniz şeyler bir anda karşınıza çıkabilir. Daha güzel gelişme ise sizleri maddi olarak zorlayan Satürn retrosundan geliyor. 4,5 ay sonra bugün retro bitiyor. Borçlarınıza ve harcamalarınıza daha gerçekçi yaklaşıp, ekonomik durumunuzu daha da düzelteceksiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu - 20 Eylül 2019

Gün boyunca Ay, Boğa burcundaki seyrine devam ediyor. Erken saatlerle beraber yaşanan Ay-Uranüs kavuşumu sayesinde bugün hiç ihtimal vermeyeceğiniz şeyler gerçek olabilir. Şansınız çok açık olacak. Çevrenizde parlayacaksınız. Diğer güzel haber ise Satürn’den geliyor. 4,5 ay sonra bugün Satürn retrosu bitiyor. Artık gönül ilişkilerinizde daha mantıklı ve yapıcı bir süreçte olacaksınız.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu - 20 Eylül 2019

Ay, Boğa burcunda ilerliyor. Ay-Uranüs kavuşumu sizlere sürpriz bir kariyer fırsatı getirebilir. Ummadığınız bir yerden iş teklifi alabilirsiniz. 4,5 ay sonra Satürn retrosu bitiyor. Sağlığınızı ilgilendiren konularda yeni gelişmeler ortaya çıkabilir. Örneğin teşhisinden emin olamadığınız hastalığınıza bu dönem teşhis konulabilir. Ofiste yaşadığınız ağır sorumluluk yükü biraz hafifleyebilir. Duygusal hayatınızda kafa karışıklığınız bitiyor. Net kararlar alabileceğiniz bir dönem başlıyor.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu - 20 Eylül 2019

Günün genelinde Ay, Boğa burcunda ilerliyor. Sabah Ay’ın Uranüs ile kavuşmasıyla yüzünüzü güldürecek sürprizler yaşayabilirsiniz. Eğitim hayatınızda beklentinizin üstünde şeylerle karşılaşabilirsiniz. Bugün Satürn 4,5 aylık retrosunu bitiriyor. Aşk hayatınızda kararsız kaldığınız konularda artık net olarak kendinizi belli edeceksiniz. Kalıcı mı olmasını istiyorsunuz bu ilişkinin yoksa artık bitme vaktimi geldi bunun kararını verebilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili netleşmeyen bir konu açıklığa kavuşabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu - 20 Eylül 2019

Günün tamamında Ay, Boğa burcunda hareket ediyor. Sabah aktifleşen Ay ve Uranüs kavuşumu sayesinde ekonomik olarak sizi rahatlatacak sürprizler yaşayabilirsiniz. Bir anda toplu bir para elinize geçebilir. Satürn’den de güzel bir haber geliyor. Bugün Satürn 4,5 aylık retro hareketini bitiriyor. Ailenizdeki sorunlar, yerini yapıcı konuşmalara bırakabilir. Evinizi değiştirmek için artık harekete geçebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu - 20 Eylül 2019

Ay’ın Boğa burcunda seyrine devam ettiği bir gündesiniz. Sabahla beraber Ay-Uranüs kavuşumu sayesinde ilişki ve evlilik hayatınızda romantik bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Satürn’den de müjdeli bir haber geliyor. 4,5 ay sonra Satürn retro hareketini bitiriyor. Daha dışa dönük olacağınız bir dönem sizi bekliyor. Eski enerjiniz yerine geliyor. Yavaş ilerleyen işlerinizdeki sorunlar çözülüyor. Eğitim hayatınızda gücünüzü kanıtlamaya başlıyorsunuz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu - 20 Eylül 2019

Tüm gün Ay, Boğa burcunda hareket ediyor. Sabah Ay ve Uranüs kavuşumu sayesinde çalışma hayatınızda sürprizlere hazır olun. Terfi haberleriyle güne başlayabilirsiniz. Bu durum sizi maddi olarak da rahatlatacak bir sonuca vesile olabilir. Satürn de bugün güzelliklerle geliyor. 4,5 ay sonra retro hareketini bitiriyor. Artık maddi konularda daha rahat nefes alacağınız bir döneme başlıyorsunuz. Büyük yatırımlar için harekete geçebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu - 20 Eylül 2019

Ay, gün boyu seyrine Boğa burcunda devam ediyor. Ay’ın Uranüs ile kavuştuğu sabah saatlerinde aşk hayatınızda sürprizlere hazır olun. Bugün şansınız açık olacak. İyi şeyler yaşadıkça yüzünüz gülecektir. Esas sizlerin beklediği haber ise burcunuzda devam eden Satürn retrosundan geliyor. 4,5 ay sonra retro artık bitiyor. Düz harekete dönen Satürn hayatınızda ciddi kararlar almanızı sağlayabilir. Bir şey yapmak için harekete geçemiyorsanız artık karar verip eyleme geçebilirsiniz. Aksilikler yakanızı bırakmaya başlıyor.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu - 20 Eylül 2019

Ay’ın Boğa burcunda ilerlediği bir güne uyanıyorsunuz. Sabah itibariyle Ay ve Uranüs kavuşumu sayesinde enerjinizi yerine getirecek güzel sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Satürn de bugün pozitif haberle geliyor. 4,5 aylık retro hareketini artık sonlandırıyor. Sağlığınızdaki belirsizlikler ortadan kalkabilir. Yeni ilaç veya tedaviler hayatınıza girebilir. Şifa bulabilirsiniz. Fobilerinizin ve korkularınızın üstüne giderseniz gerçekte korkulmayacak şeyler olduklarını görebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu - 20 Eylül 2019

Ay, hareketini bugün Boğa burcunda sürdürüyor. Ay’ın Uranüs ile kavuştuğu sabah saatlerinde hiç beklemediğiniz sürpriz bir haber alabilirsiniz. Bir anda gelen bu haber sizi çok mutlu edebilir. Aynı güzellikleri eğitim yaşantınızda da deneyimleyebiliriz. Satürn bugün retro hareketini 4,5 ay sonra bitiriyor. Şansınızın tekrardan açıldığı, toplulukların arasından başarılarınızla sıyrılacağınız döneminize tekrardan başlıyorsunuz.


YORUMLAR

  • 0 Yorum