19 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları? 19 Eylül Perşembe Günlük Burç Ve Astroloji Yorumları

19 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları? 19 Eylül Perşembe Günlük Burç Ve Astroloji Yorumları Günlük burç yorumlarınızı okuyarak iş ve aşk hayatınıza ışık tutabileceksiniz.Koç,boğa,yengeç,akrep,balık kova gibi bir çok burç sahipleri her gün internet ortamında günlük burç yorumlarını merak ederek araştırmaktadır.Bizlerde sizler için günlük burç yorumlarınızı derledik.

19 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları? 19 Eylül Perşembe Günlük Burç Ve Astroloji Yorumları
18 Eylül 2019 - 03:40
Reklam

19 Eylül 2019 Günlük Burç Yorumları?

19 Eylül Perşembe Günlük Burç Ve Astroloji Yorumları Günlük burç yorumlarınızı okuyarak iş ve aşk hayatınıza ışık tutabileceksiniz.Sizler için hazırladığımız farklı farklı burçlar ile burcunuzu çok kolay okuyabileceksiniz.Koç,boğa,yengeç,akrep,balık kova gibi bir çok burç sahipleri her gün internet ortamında günlük burç yorumlarını merak ederek araştırmaktadır.Bizlerde sizler için günlük burç yorumlarınızı derledik.

Hayatın bir çok alanına ait iş ve aşk hayatlarını merak eden herkes günlük burç yorumlarını okumaktadır.Sizler için hazırladığımız günlük burç yorumlarınızı okuyarak hayata dair bir çok beklentilerinizi bulabileceksiniz.

İş, aşk ve aile hayatını bir çok insan için önemli bir yer tutmaktadır.Bir çok insan hayatı ile ilgili geleceğe dair beklentilerini merak etmektedir.Doğduğunuz aylara göre burçlarınızı okuyarak aslında hayatınız ile ilgili belkide önemli kararlar alabileceksiniz.

İşte 19 Eylül 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumlarınız;

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu - 19 Eylül 2019

Boşluktaki Ay, saat 13:30’da Boğa burcuna geçiyor. Günün ikinci yarısı gelirinizle ilgili konulara vaktinizi harcayabilirsiniz. Elinize geçen para sizi tatmin etmiyorsa yeni arayışlar için kolları sıvayabilirsiniz. Geceye doğru oluşan Venüs ve Kiron arasındaki karşıtlık evlilik hayatınızda sizi üzebilecek durumlara sebebiyet verebilir. Kalbiniz bu sefer ciddi olarak kırılabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu - 19 Eylül 2019

Ay, saatler 13:30 olduğunda Boğa burcuna geçiyor. Günün devamında artık enerjiniz artıyor. Mutlu olabileceğiniz zamanlar yaşayabilirsiniz. Kendinizle ilgili değişimler için harekete geçebilirsiniz. Çekici olacağınız bir gündesiniz. Geceye yaklaşırken meydana gelen Venüs’ün Kiron ile yaptığı karşıtlık nedeniyle duygusal hayatınızda geçmişte yaşadığınız kırgınlıklar tekrardan gündeme gelebilir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu - 19 Eylül 2019

Saat 13:30 olunca Ay, Boğa burcuna geçiyor. Günün geri kalanında melankolik bir ruh haline bürünebilirsiniz. Biraz daha karamsar bir bakış açısına sahip olabilirsiniz. Geçmişteki tedirginlikleriniz ana odaklanmanızı engelleyebilir. Gece itibariyle aktifleşen Venüs-Kiron arasındaki karşıtlık gönül ilişkinizde sorunlar yaşamanıza neden olabilir. İçinize attıklarınızı artık tutmakta zorlanabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu - 18 Eylül 2019

Saatler 13:30’u gösterdiğinde Ay, Boğa burcuna geçiyor. Öğleden sonra şansınız da açılmaya başlıyor. Güzel zamanlarda olacaksınız. Bulunduğunuz çevrede insanlar sizden bahsediyor olabilir. Başarılı bir süreçten geçeceksiniz. Gece olduğunda ise Venüs ve Kiron arasındaki karşıtlık nedeniyle özellikle aile içerisinde bazı kişilere gönül koyabilirsiniz. Sizin kadar ince düşünememeleri, empatiden uzak olmaları sizi üzebilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu - 19 Eylül 2019

Boşlukta olan Ay, saat 13:30’da Boğa burcuna giriş yapıyor. Bu saat itibariyle sizler de kariyer hayatında güzel bir döneme giriyor olacaksınız. Yöneticinizle beraber yeni işlere imza atabilirsiniz. İş başvurusu için öğleden sonrayı tercih edebilirsiniz. Venüs-Kiron karşıtlığının etkin olduğu gece saatlerinde gönül bağınız olan kişilerle iletişim kurarken tavırlarınız biraz sert olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu - 19 Eylül 2019

Ay, saatler 13:30 olunca Boğa burcuna geçiş yapıyor. Bu andan itibaren sizler de pozitif bir güne devam ediyorsunuz. Akademik işlerinizde, yurt dışı konularınızda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Spor yapmak için ideal gündesiniz, hızlı form tutabilirsiniz. Gece ise Venüs ve Kiron arasındaki karşıtlık sebebiyle yaptığınız yatırımlarda istediğiniz sonucu alamayabilirsiniz. Sabrederek her şeyin üstesinden gelebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu - 19 Eylül 2019

Saat 13:30’dan itibaren boşluktaki Ay, Boğa burcuna geçiyor. Günün geri kalanında sizler maddi meselelerinize vakit ayırabilirsiniz. Kredi için başvuru yapmayı düşünebilirsiniz. Borçlarınız için harekete geçmek için ideal bir zamandasınız. Gece olduğunda ortaya çıkan Venüs-Kiron karşıtlığı nedeniyle ilişkinizde hassas olabilirsiniz. Alıngan olabileceğiniz bir gecedesiniz. Duygusal olarak beklentilerinizin karşılanmaması sizi üzebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu - 19 Eylül 2019

Bugün Ay, 13:30’da Boğa burcuna giriş yapıyor. Sizler için bu saatten sonra ikili ilişkileriniz ön plana çıkacaktır. Eşiniz veya sevgiliniz sizinle baş başa kalmak isteyebilir. Sevginizi belli etmekten çekinmeyin. Venüs’ün Kiron ile yaptığı karşıtlık nedeniyle gece saatlerinde psikolojik olarak negatif odaklanmaya meyilli olabilir. Geçmişte yaşadıklarınız şu anki ilişkinizde kendinizi geri planda tutmanıza neden olabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu - 19 Eylül 2019

13:30’da bugün Ay, Boğa burcuna giriş yapıyor. Bu saat itibariyle sizlerin çalışma hayatında güzel gelişmeler olabilir. Yaptığınız işlerin takdir gördüğünü görmek sizleri mutlu edecektir. Sağlık sorunlarınız varsa bugün toparlanmaya başlayabilirsiniz. Venüs-Kiron arasındaki karşıt açı nedeniyle gece saatlerinde ilişkinizde sert etkiler altında olacaksınız. Karşı tarafın sizin kadar iyimser bir yapıda olmaması içten içe sizi üzebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu - 19 Eylül 2019

Ay, saatler 13:30’u gösterdiğinde Boğa burcunda ilerliyor. Bu dakikayla beraber sizler de aşk dolu bir güne devam ediyorsunuz. Bugünden itibaren şansınız her konuda açıldığına şahit olacaksınız. Çocuklarınız da yüzünüzü güldürebilir. Gece oluşan Venüs ve Kiron karşıtlığı nedeniyle sizler iş hayatınızda kafanıza taktığınız konular nedeniyle stresli olabilirsiniz. Bazen kendinize her şeyin iş olmadığını hatırlatmanız gereklidir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu - 19 Eylül 2019

Saat 13:30 itibariyle Ay, Boğa burcuna geçerek hareketine devam ediyor. Evinize dair işler için vaktinizi harcayabilirsiniz. Ailenizle beraber vakit geçirmek iyi gelecektir. Sizden ilgi bekliyor olabilirler. Venüs’ün Kiron ile karşıtlığı ise gece saatlerinde huzursuz olmanıza neden olabilir. Özellikle güzel giden gönül ilişkinizde içinize sinmeyen durumlar oluşabilir. Bunu aklınızda kurdukça iyice üzülebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu - 19 Eylül 2019

Boşlukta olan Ay, saat 13:30’da Boğa burcuna ilerliyor. Günün ikinci bölümünde eğitim hayatınızda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Beklentinizin üstünde başarı gösterebilirsiniz. Yakınlarınızla beraber keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Sosyalleşeceğiniz bir gündesiniz. Gece Venüs ve Kiron karşıtlığından dolayı maddi olarak sizi sıkıntıya sokabilecek durumlar yaratabilir. Eşinizin bilmediğiniz bir borcuyla yüzleşebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum